Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Hálózat nem élerhető" Ilyenko...

"Hálózat nem élerhető" Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy használt T-Mobile-os telefont, ami működött egy darabig, de pár napja a fent említett üzenettel fogad. Gondoltam, hogy SIM-hiba, kicseréltem, de az enyémben működött, amit beleraktam, az viszont nem. Utána gondoltam, hogy lehet telefonhiba. Mármint nem tudja a SIM-et olvasni. De az megint nem lehet, mert akkor "SIM-kártya nem található." üzenetet adna ki. Páran már mondták, hogy lehet nem tisztán jutott hozzá az illető és a telefont letiltották. Ezt megteheti a szolgáltató? Azt tudom, hogy kártyát korlátozhat, de szerintem a telefonhoz nem nyúlhat hozzá. Van valami ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 26. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony, megteheti a szolgáltató, hogy letiltja a telefont. Így jártál.
2012. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A telefont is simán letilthatja a szolgáltató.
2012. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megpróbálom bevinni, ha meg nem tudnak vele ott sem mit kezdeni, akkor alkatrészként továbbadom. Az ilyen "Így jártál." komnenentekre nem vagyok vevő. Remélem neked is tönkremegy majd valamid. És te is így jársz.
2012. okt. 27. 01:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol vetted a telefont?

Hova akarod "bevinni" ?

2012. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől. De ő azt mondja, hogy nem tud vele mit csinálni. Eddig pedig tényleg működött. Valamilyen szervizbe gondoltam, hátha ott el tudja használni valaki. Jobb ötletem nincs, én sajnos nem tudom, és így ha nem is sok, de 1-2 ezer forintot legalább "visszabukok". Ha kisüttettem, az nem oldja meg ezt a problémát?
2012. okt. 28. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd vissza az ismerősödtől a pénzt mert szándékosan csapott be.
2012. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!