Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő? Okostelefon.

Mi a teendő? Okostelefon.

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni ?!

Ma hoztam el a szervizből a telefonomat ( Samsung Galaxy Ace ), szoftvert frissítettek rajta és nem tudom rá vissza telepíteni az alkalmazásokat. A Google Play áruház "ANDROID-ALKALMAZÁSAIM" ablakra rákattintottam és ott megjeleníti az összes olyan alkalmazást amit eddig rátelepítettem, de a telefonomba sehol se találom.

Valaki aki tudja mi a teendő az pötyögjön !



2012. okt. 25. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a telefont, csak tippem van. Amikor a Play Áruház oldalt betöltötted, nyomd meg a bal alsó gombot, és válaszd ki a "Saját alkalmazások", vagy valami ilyesmi című fület!
2012. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megy...
2012. okt. 25. 19:12
 3/3 anonim válasza:
Az, hogy megjeleníti azokat amiket letöltöttél már, az nem azt jelenti, hogy azok megvannak a telón is. Egyáltalán nem. Mivel frissítették a telót, reset-et kapott, tehát minden le lett róla törölve emiatt csak azok az alkalmazások maradtak meg amiket meghagytak vagy gyári alkalmazások. Töltsd le újra azokat az alkalmazásokat, amiket szeretnél.
2012. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!