Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S iOS6 Unlock, jailbreak?

IPhone 4S iOS6 Unlock, jailbreak?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Vásároltam egy i4S-et amin iOS6 verzió van de a telefon külföldi és nem tudom használni a saját sim kártyámat. Ezt meglehet oldani csak idő kérdése amíg fel nem törik az S verzióra is. Mivel már ezt meglehet csinálni az A4-es generációs telefonokon csak még A5-re nincs.

Na most jön a kérdés:

Találtam pár oldalat ahol pár euró-dollárért. Ez igaz vagy átbaszás? Csinált már valaki ilyet? Ezek az oldalak:

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 27. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
simán kiütik..
2012. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ezek az oldalak jók? Mint látjátok itt is reklámozzák, hogy 3 percen belül feloldják.
2012. okt. 27. 09:59
 3/6 Danca Margit válasza:

szia azt szeretném tőled kérdezni (mivel látom jól utána néztél) h az iphone 4 -re kiadták a teljes törést???????

köszönöm válaszod :)

2012. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, kint van rá a töres de nem teljes! Számítógép kell hozzá, hogy elindúljon a telefon de hát ez csak akkor kell ha kikapcsolod a telót ami nem fontos mert iOS-nál tudod manuálisan törölni a futatott dolgokat. Andoidnál meg újra kell indítani az egész telefont, hogy törlődjenek a dolgok. Itt a link, hogy tudod jailbreakelni:

[link]

2012. okt. 27. 20:04
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi a problémám úgy hogy ha valaki tud ingyen jailbreaket. 4s re linket pls!!!
2012. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajta vannak már szóval pár nap-hét és már meg is van oldva :) [link]
2012. nov. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!