Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen a Nokia N8?

Szerintetek milyen a Nokia N8?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Régi, elavult, symbianos okostelefon, semmiképpen nem éri meg megvenni (ha egyáltalán kapni még).
2012. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

annyit a régi nokia N8 ról,hogy találj még egy 12 megapixeles kamerás telefont...

Nekem és páromnak is N8 van.

Teljesen meg vagyok vele elégedve.

És nem cserélném le szutyok samsungra meg stb...

Erre én csak annyit mondok hogy a kukarobot (android)megette az embereket...

2012. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsungra ne is, de egy androidos Sony (pl. P, S) mindenképp veri. A Symbian hátrányaira nem szeretnék kitérni, meg hogy mennyi mindenben testre szabhatóbb az a gonosz kukarobot, de annyi biztos, hogy az N8 kamerája elég perfekt. Más téren viszont idejétmúlt, elég megnézni a hardverét.
2012. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

en a 2. valaszoloval ertek egyet! Nekem is, es batyamnak is n8 van, es teljesen meg vagyunk vele elegedve, nagyon jo kis telefont! Sokan lenezik, mert symbian, de azoknak csak annyit mondok hogy probaljatok ki! Kameraja nagyon jo, sotetben vettem fel vele egy elo Hooligans koncertet, hat a video magaert beszel, na meg a kepek is.

Arrol nem is beszelve hogy milyen massziv kis telefon. Szerintem erdemes megvenni!

2012. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!