Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok használni egy iphone...

Tudok használni egy iphone 5-öt, ha amerikából rendelem meg?

Figyelt kérdés
Vagy ha igen akkor hogyan rendeljem meg? Mivel az amerikai honlapon( [link] 400 $ a 64gb-os iphone 5, csak eddig senkitől sem kaptam konkrét felhasználható választ.Úgy hallottam,hogy az amerikai LTE miatt nem lehetne,de azt sem tudom van-e olyan aki meg tudná csinálni...

2012. okt. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálták titkolni de te leleplezted az évszázad üzletét.

Csak meg ne tudják, mindenkinek iPhone5 kell majd, a Sonykat meg a Samsungokat meg viszik a szeméttelepre.

Ne álltasd magad, nem fog menni gazdaságos módon.

2012. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használni tudod. Csak drágább lesz a végére, mintha itt vennéd.


Vám pl?

2012. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de istenem...nem fogod fel, hogy ez előfizetéssel 400$? le van írva...
2012. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Tudod használni. Csak nem úgy ahogy te gondolod.

Alig páran tették még fel ezt a kérdést.

Nézed a cuccot, pörögnek a szemedben a $ jelek, meg van a big bussiness,yeah! Oh my God csak 400 dolcsi és tiéd a menő ájfon...Azaz lenne...olvass picit lentebb. Mit látsz - te nem láttad azt tudjuk, hiszen lélekben már hatalmas ájfone importban gondolkodsz. Látsz néhány amerikai szolgáltatót. Verizon, ATT&T és Spring. Bizony. Velük kell szerződnöd komám, hogy hozzájuss az áhított készülékhez. Tudom, hogy most azon agyalsz, hogy üsse kavics, jöjjön a jailbreak meg a függetlenítés ( nem tudom iPhone 5-re már lehetséges e ) de el kell , hogy keserítselek. Ahhoz, hogy előfizetéssel rendelj ahhoz szükséged van pl olyan apróságra, hogy ZIP kód. Ez kb annyit jelent, hogy USA területén belül szállítanak és érvényes lakcímednek kell ott szerepelenie. ( A szerződéskötéskor szerintem még egy SSN is kell ( social sec. number) )

No mi van, elszontyolodtál? Kérd meg Johny nagybácsit dél Dakotában és majd küld neked ájfónt jó pénzért.

2012. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Bírom az ilyet, meglátja, de továbbolvasni már nem tud, és azt giszi, hogy milyen olcsó... Ha 400 dollár lenne, akkor mindenki ájfonnal kereskedne...
2012. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Multigod97 ***** válasza:

bocsi, *AT&T

1 t-vel

2012. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!