Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendelek Amerikából egy...

Ha rendelek Amerikából egy telefont akkor a magyar hálózaton tudom használni vagy azt csak az amerikain lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Meggondolandó! Van olyan típus pl. Motorolától, ami csak ott működik.
2011. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Iphone 3 vagy 4-re gondoltam azokkal mi a helyzet?
2011. jan. 12. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Mi iPhone 2-t hoztunk, az tökéletesen működött itt, viszont az iPhone 3 ott csak előfizetéssel vehető, amerikai állampolgároknak (vagy lakosoknak), személyigazolvánnyal, így mi azt nem tudtunk hozni, habár jó lenne itthon is. A 4-ről nem tudok nyilatkozni, azt nem ismerem. Viszont az Apple világ-garanciás, tehát ha nem jó, akkor itthon is lehet cserélni.
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel ezekbe a készülékekbe több frekvenciát is beleépítenek ezért mennie kell, ha csak nem szolgáltatótól veszed aki esetleg lekorlátozza egy sajátra, pl. 1800 azra, vagy egy magasabbra ami itthon nincs.
2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!