Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segitsen hogy w302 re...

Valaki segitsen hogy w302 re hogyan kel témát felteni? , mert nem tudom pedig mér probáltam már töltötem le myW302 Free W302 downloads feltetem de csak az informáciot mutataja használni nem tudom

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 12:51
 1/8 anonim válasza:
bluetotth-on vagy usb-n ráküldöd a gépről! Elvileg egyből, ha átért akkor rákérdez, hogy használni akarod-e egyből a témát! de másik teloról is küldhetsz rá! figyelj a fájltipusra!!!! .thm aza tipus amit támogat a telod! sok sikert!
2009. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én kültem át egy másik telefon rol és aszt irta ki hogy nem támogatot fájl
2009. aug. 10. 13:52
 3/8 anonim válasza:
milyen telorol?
2009. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez nem nagyon támogatja a thm-et
2009. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én v630 rol kültem ,de ha a telefonom nem támogatja a thm-et akor minek? a (myW302 Free W302 downloads) fent van egy csomo téma a telefonomra de nem tudom használni
2009. aug. 10. 14:46
 6/8 anonim válasza:
akkor valószinüleg, valamilyen szoftver problémád van!
2009. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy te aki irsz ilyen telefonod van-e w302 de a sajátmapába csak képek video zene égyebek kamera képek van ojan nincs hogy téma csak a beélitások ban van 4 alap téma és kész . még énis meglepödtem hogy nincsen téma mapám
2009. aug. 10. 19:24
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van. Amikor alapból kijön a gyárból, nem tudsz rárakni. Jelenleg én is valamilyen progit keresek, hogy meg tudjam oldani vhogy ezt a problémát.
2010. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!