Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Sony Ericsson...

Kultuke 92 kérdése:

Van nekem egy Sony Ericsson okos telefonom és ha a gépről próbálok zenét rárakni, akkor sikerül, megjeleníti, viszont nem tudja lejátszani. Minden kiterjesztést próbáltam már. Lehet, hogy a másolásnál rontok el valamit?

Figyelt kérdés
Viszont ha egy másik telefonról kapok bluetooth-on számot, azt le tudja játszani. Abban a kiterjesztésben is, amiben az én általam felrakottat nem. :D Ez vajon miért van? Köszönöm előre is! :D
2011. okt. 31. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a készülék használati utasítását. Abban le van írva, hogy a telcsid milyen formátumot tud. Az pedig csak duma, hogy mindent kipróbáltam már. Ez nem igaz. A felét sem. Viszont akitől át tudod venni Bletoothon, ő igen!
2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, igazad van, lehet hogy nem mindet próbáltam ki... :D Viszont mp3-ban próbáltam és azt sem játsza le, pedig azt már illene szerintem. Amit bluetoothon küldtek nekem, az is mp3 volt. Az egyik mp3-asat le tudja játszani, a másikat meg nem. :D Köszönöm a választ amúgy! :D
2011. nov. 1. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van b....meeeeegeggg?????????? Olyan nehéz lenne leírni?????? Így nem toookkkk segíítennniiiii mert lehet az bármi lehet symbian lehet android lehet csak egyszerű sazr java alapú amire te azthiszed okos!!!!!!
2011. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson XPERIA X8.
2011. nov. 22. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm nos ennek elvileg vinnie kéne esetleg próbáltad már pc ről usb vel rakni rá számokat? Nemlehet hogy csak küldés után nem találod h. hová rakja a zenéket? Esetleg tölts le egy power amp lejátszót marketről és azzal próbáld meg lejátszani őket...
2011. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig is úgy raktam és meg is találtam a telefonon a listát... De nem tudom lejátszani őket, mert azt írja, hogy nem megfelelő fájlformátum...
2011. nov. 23. 05:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Másik lejátszót próbáld ki
2011. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!