Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levehetem a telefonomról a...

Levehetem a telefonomról a fóliát?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 készülékem van, és még nem vettem le a képernyőjéről a gyári fóliát, ami már borzalmas állapotban van, tiszta buborék és karc. Levehetem róla, vagy nagyon karcolódik nélküle a képernyő? Természetesen rakatnék rá másikat, de egyelőre nem tudom, mikor lesz erre lehetőségem.

A másik dolog, amit nem értek, hogy miért színeződik el a telefonom szilikon tokja? Tudjátok, az a gumis szilikon védőtok, amit a mobilokra szoktak rátenni, na nekem is olyan van, és a széle narancssárgára színeződött szinte mindenhol O_O



2012. okt. 28. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A fólia az enyémen is rajta van még, igaz már megvan vagy fél éve. Én viszonylag vigyázok rá. Hát ha leveszed a fóliát akkor leesik, hozzáér valami éleshez akkor megkarcolhatja. Raknak arra pici pénzért új fóliát. Jó az ha rajta van.
2012. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyebden nem tennék rá SZilikon tokot, mert kevésbé szellőzik a proceszor.
2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az rajta kell maradjon, mert 4000FT-ba kerül egy olyan. Én külön vettem a mobilomra, amikor véletlenül leszedtem a szélét.
2012. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt fóliám, karcos lett, a sarkából levágtam kicsit :D Erre kiderült, hogy karcálló a kijelző. Ettől függetlenül flip tokban tartom.
2016. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!