Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a Skype? (Nokia...

Miért nem jó a Skype? (Nokia c5-03)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni! Tegnap előtt kaptam az egyik ismerősömtől egy Nokia c5-03 mobilt amin symbian fut és csináltam egy "Nokia Market" accountot és letöltöttem a Skype alkalmazást!Működött is meg minden, de most hogy leformáztam a memória kártyám már nincs a telefonon a Skype. Gondoltam akkor letöltöm újra, biztos a memória kártyán volt a program. Na de nem tudom újra letölteni! Ott a letöltés gomb de inaktív. Megnéztem számítógépen, azon azt mutatja hogy rajta van a készüléken viszont a telefonon sehol nincs és letölteni se tudom újra. Csináltam egy új "Nokia Market" fiókot de úgy se jó és számítógépen azon is azt mutatja hogy már telepítettem... Csinálhatnék egy gyári visszaállítást de nem tudom a biztonsági kódot és akitől kaptam már az is elfelejtette. Valamint fel sem tudom "törni" a kódot mert USB kábelt se tudott adni az ismerősöm mert nincs már meg neki. Valamint most venni se tudok USB kábelt... Most mit csináljak? Van ötletetek? Életbe vágó lenne a Skype!

2012. okt. 28. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyári visszaállítást így kell csinálni:


*#7370#

Gyári kód: 12345

2012. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg letölteni innen: [link]
2012. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Életet menetetek! :)
2012. okt. 28. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen, máskor is :-)
2012. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!