Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 androidos lett, ez...

Nokia 500 androidos lett, ez lehet?

Figyelt kérdés
Lefrissítettem a számítógépen keresztül az egészet, és azóta teljesen olyan, mintha androidos lenne, még angry birdset is kaptam hozzá, és a kezelése is olyan, meg a billentyűk is. A Készülékkezelőben a erziónál Symbian belle van írva. Most akkor lehetséges az, hogy androidos lett?

2012. okt. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem lehetséges :D
2012. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Annyi történt, hogy frissítetted a Symbian Anna-t, Symbian Belle-re:) Ez a op. rendszer hasonlít az androidra...
2012. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) De az angry birdset még mindig nem értem, az nem androidos program?
2012. okt. 29. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Angry Birds nem androidos. Az eredetileg Nokián futott először. Amúgy meg minden platformra elérhető játék. Ha csak androidra lenne elérhető, akkor nem lenne ekkora sikere.
2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!