Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 120. 000Ft-om van telefonra....

120. 000Ft-om van telefonra. Szerintetek mit vegyek, amivel jól járok, és nem évül el 2év múlva sem (lesz rá új szoftver késöbb is)?

Figyelt kérdés
LG Optimus L9, iPhone 4, LG Prada 3.0, Sony Xperia S ???

2012. okt. 29. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megveszed az enyémet és mindketten jól járunk.
2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mara Acoma ***** válasza:
26%

Még hogy szegénység van.... Nekem 20000ft volt a telefonom. Van rajta net, smst-mmst tud küldeni-fogadni, lehet vele telefonálni, fotózni, videózni. OP rendszer is van rajta, 2giga memória és nem cikis:)

120ezret akkor sem költenék telefonra, ha lenne rá annyi pénzem. Akkor inkább veszek egy új notit vagy ruhákra költöm a gyerekeknek.

2012. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szegénység. Az sajnos van.. Én is csak azért tudom magamnak megengedni, mert szerencsém volt. Kaptam állást. 24 éves vagyok, főiskolát, egyetemet végeztem. Nem költök magamra szinte semmit, a szüleimet segítem. Úgy gondolom, ennyit megengethetek magamnak, másoknak 250ezres telefonjuk van.!
2012. okt. 29. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:

"és nem évül el 2év múlva sem"

Ezt nehéz megjósolni. A telefongyártók marketingesei éppen azon dolgoznak, hogy elavuljon, mert abból van bevételük. Mindenképpen lutri.

2012. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 év múlva úgyis elavult lesz, tökmind1, milyet veszel, nem szoftvert fogsz frissíteni, hanem veszel másikat. Vegyél Lumiát, arra fejlesztenek állandóan szoftvert, nem győzöm frissíteni.
2012. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező!


Szeretném, ha nem okoskodásnak vennéd, amit írok. Én is azt gondolom, hogy a mai világban, amikor emberek éheznek, teljesen irreális 120e ftot telefonra költeni. Jó dolog, hogy egyetemet végeztél, jó dolog, hogy van munkád, és az még jobb, hogy pénzed is van. De egyet ne felejts el: éhezők is vannak. Lehet úgy jótékonykodni, hogy az ember félretesz x összeget, amit fölajánl valamilyen jótékony célra, de azt gondolom, úgy sokkal életszerűbb, ha x ezer ft-os cikk helyett x-y ft-os cikket vesz, és az x-y különbözetét felajánlja olyanoknak, akiknek szükségük van rá. Kívánom, hogy légy boldog ember!


+1: Azt írod, vannak, akiknek 250e ftos telójuk van. Igen, és vannak olyanok, akiknek kenyerük sincs. Nem okoskodni akarok, de a kép teljes.

+2: Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem a mai gyorsan fejlődő technikai világban nem lehet kiszámítani, hogy mi lesz még működőképes 2 év múlva. Lehet, hogy ami most teljesen természetes, az 2 év múlva rég idejétmúlt lesz, és nem lehet rá frissítést kapni.

2012. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Ebbe a jótékonykodás témába bele sem kéne menni, mert attól, hogy valakinek van pénze, nem fog jótékonykodni és ne is tegye. Amíg másoknak milliárdjaik vannak és nem tesznek semmit, ne az jótékonykodjon már, aki keres havi 300at és van pénze 120k-s telefonra.

Adjon az, akinek van. Keresek havi 100-at, 70-et elköltök megélhetésre, majd a 30-at meg odaadom jótékonykodni, valószínű...

2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ezek közül az iPhone 4-et mondanám, lásd, már 2 éves, és még mindig teljesen használható, és még legalább 1 évig ugyanilyen jó lesz(nekem is az van). ha szó szerint értjük ezt a kitételt, akkor a legtöbb androidos telefon kiesik, mivel ha pl most vennél egy samsung galaxy s-t, ami szintén kb 2 éves, ma már eléggé elavultnak számít, és bár rá lehet heggeszteni, de pl jelly bean már nincs rá...de szóval ennyi pénzből ha veszel egy iPhone 4S-t, akkor azzal elleszel még 2-3 évig simán.(4-hez képest a gyengébb üzemidő a hátránya)
2012. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15.30as: ne haragudj, de ezzel nagyon nem értek egyet. Mindenki adjon. Akinek sok van, sokat, akinek kevés, keveset. Nem?
2012. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:))) bocsi, de elég vicces irányba fordult a beszélgetés.

Az ember éjjel nappal melózik, és a végén, amit félretett, mer venni magának valamit. Bármit. Akkor már sz.r ember!? Szinte bármit megcsinálok, hajtok, dolgozok, nem a gyerekeimtől veszem el! Had vegyek már magamnak 100ezerért telefont, anélkül, hogy rosszul kellene magam érezni!

Na, nyugi, és bocs az OFFért.


A válaszom. Szerintem Xperia. Ár/értékben szerintem verhetetlenek jelenleg. Nekem SL-em van, és nagyon pozitív csalódás volt! Én is Sam galaxy s3, Iphone4, és xperia közül próbáltam a nekem legjobbat választani. A samut drágának találtam, az iphone bennem mindíg kettős érzelmeket okoz, pont az irigy emberek miatt. Akik szemében kevesebb vagy, ha iphonod van, pedig... Na mind1, az xperia sl mellett döntöttem, és nem bántam meg!

Az LG-ket nem ismerem, semennyire, úgyhogy nem is foglalnék állást.

2012. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!