Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 120. 000Ft-om van telefonra....

120. 000Ft-om van telefonra. Szerintetek mit vegyek, amivel jól járok, és nem évül el 2év múlva sem (lesz rá új szoftver késöbb is)?

Figyelt kérdés
LG Optimus L9, iPhone 4, LG Prada 3.0, Sony Xperia S ???

2012. okt. 29. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Senki nem mondta, hogy szar ember. Én arról beszéltem, hogy akinek van, lehetősége van arra, hogy magára költse, amije van, és arra, hogy másoknak is adjon belőle.

2. 15.30hoz: Senki nem mondta, hogy a fennmaradó 30at jótékonykodd el. Én azt mondtam, hogy ha olcsóbb cuccot veszel, akkor a különbözetét odaadhatod. Te döntöd el, hogy a sajátodból mennyit mire költesz.

2012. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Miért, 77-es, te a "sz*ros gatyádat" is eladományozod, nem?


Ne vedd sértésnek, de:


1.Ez nem a máltai szeretetszolgálat.

2.Nem a sarki katolikus kápolna, hogy gyűjtögessünk és adományozgassunk.

3.Van 120 ezre Telefonra!, ne te akard már beosztani a pénzét, amit ő keresett meg.

4.Ha egyszer Telefont! szeretne venni a pénzéből, akkor telefont ajánlj neki, ne azt, hogy adja oda másnak azt, amiért Ő dolgozott meg.


Kérdező: Az i4, Xperia S jó lehet a felsoroltak közül, az L9 felejtős, középkategóriás hardverrel szerelt, de közép-felsőben startoló teló, nyilván az ár-érték aránya kapásból bukta.


Én azért még ajánlanám pl. a HTC One S-t is, vagy az LG Optimus 4X-et, ha ennyiért már lehet kapni.


Szvsz tökmindegy melyiket veszed meg, a "használd és dobd el" elv érvényesül a mobilos világban is.A mostani csúcs gépek max. fél évig csúcs gépek, mert jön a jobb, nagyobb, hardveresen erősebb.2 év múlva az összes általad felsorolt teló elévült lesz.És az összes mostani is.

2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Most miért kell a Kérdezőt csesztetni azzal, hogy jótékonykodjon, mikor rengeteg olyan kérdés van még itt, ahol még többet költenének telefonra, és azokat akkor miért nem csesztetitek ezzel?

Én ezzel úgy vagyok, hogy jó dolog a jótékonykodás, de először had költsön mindenki a saját álmaira, és utána jótékonykodjon, másodszor rengeteg olyan embert láttam már, akinek szakadt meg koszos volt a ruhája, de azért galaxy s3-mal járkált. Akkor kérdezem én, miért kell ilyeneknek jótékonykodni, akik úgyis az összes pénzüket elköltik piára, és a legmenőbb okostelefonra?

Harmadszor, rengeteg ember olyan, hogy nem is akar dolgozni, mert tudja, hogy majd megkapja a segéjt, meg a jótékonykodók adományát, és azt a pénzt vígan elissza.

Negyedszer a Kérdező már elért valamit az életben, amit rengetegen nem is fognak soha, akkor had költsön már magára is egy kicsit a szülei mellett, és megjegyzem, hogy a szülő segítése nem jótékonykodás?


Egyszóval mindenki gondoskodjon magáról, és ne szoktassuk rá a rászorulókat arra, hogy a segéjekből vígan meg lehet élni, csak olyanoknak segítsünk, HA már saját magunkra költöttünk, akik dolgozni is szeretnének, és nem caak elinni a pénzt.


A kérdésre válaszolva meg az xperia s-t ajánlom, az a legjobb ár/értékű telefon ennyiért, és ne hallgass ezekre a jótékonykodókra, mert szép jótékonykodni, de csak akkor, ha már a saját szükségleteide kielégítetted.

2012. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 davidkaa147 válasza:
Sony xperia s
2012. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem attól hogy vannak szegények attól még szabad telefont venni , és a szegények egy része azért szegény mert a közmunkára se hajlandó és nem tanult és törekedett arra hogy állást kapjon , de természetesen vannak olyanok is akiknek nem volt alkalmuk tanúlni , vagy dolgozni nem tudnak , és én csak ilyen embereknek adományoznék , akik a sors miatt nem tudtak érvényesülni.



Szerintem Sony Xperia S , de ha lehet más telefont is írni akkor Nokia lumia 820 , a windows tovább marad támogatás alatt mind az android , és a lumia 820 tovább fog támogatás alatt maradni mint a 4g mivel az már régi telefon és a Lumia most premieres , és szerintem sokkal jobban megéri mint az apple , jobb processzor , kamera , és ráillőbb ára is van .

2012. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!