Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Sony...

Sony Xperia S vagy Sony Xperia SL a jobb választás?

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik elég komoly telefonos üzletben az eladó azt mondta hogy az "SL"-t nem europára hanem az ázsiai piacra gyártották és hogy nem olyan megbizhatoak mint az "S"...ezzel kapcsolatos véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi azoktol akik már tulajdonosok...

2012. okt. 29. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sl-em van. Egyenlőre semmi hibát nem tapasztaltam, nagyon jó kis telcsi. Ugyanaz különben a két készülék. Alapvetően annyi a különbség, hogy az sl-ben levő proci 200MHz-el magasabb frekvencián ketyeg. Miért lenne ettől kevésbé megbízható? Mert egyébként hardverileg ugyanaz!
2012. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg Xperia S-em van és teljesen megvagyok vele elégedve. Igazából az SL +200Mhz-ján kívül ugyanaz a kettő
2012. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a hozzászolásokat!! öö nem emlékszek pontosan sajnos de valami olyanrol beszélt ez a pali, hogy nem ugyanott gyártják ezt a két tipust,(v.mi olyasmi, hogy europában nem is gyártják az "SL"-t) és hogy a gyártás miatt adodik valamilyen minőségi külömbség a két tipus között és váltig azt allitotta, hogy az "S" sokkal megbizhatobb...
2012. okt. 29. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan a két telefon, csak az sl procija 1700 mhz-es, míg az s 1500, valamint a tesztképeken az sl jobb képeket csinál, és szerintem nincs minőségbeli eltérés a két telefon között.
2012. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Badsen válasza:
Tesztekben azt olvastam róla, hogy az SL-nek optimalizálták az energiafelhasználását, ezért a tesztelő szerint bekapcsolt wifivel, normál használat mellett kibírta 2napig a telefon, míg az S egy nap után megadja magát. Google-zz rá: "Xperia SL teszt" és olvass.
2012. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!