Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone Nokia Lumia...

Apple Iphone Nokia Lumia Samsung Galaxymik a hibái?

Figyelt kérdés
Mik a hibái az apple iphone 4s-nek meg a nokia lumia 920nak illetve a samsung galaxy s2-nek?Csak azért kérdem mert ezek közül szeretnék kapni karácsonyra 1 telóót..Előre is köszi a válaszokat!:)
2012. okt. 29. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetne mindből a legújabbat?

Vagyis i5, lumia 920, S3..?

Mert a Lumia 920 lesz olyan áron, mint az S3 most..

A kérdésre válaszolva:

a 4S-nek annyi, hogy 3.5"-os kijelzője van, ami számomra kicsi, és az Apple korlátaival kell együttélni.. Pozitív dolog, hogy 100e körül van használtan, és sokáig megfogja kapni a legújabb OS-t.

Lumia 920: még új a wp8, szóval nem tudni, hogy mire lesz képes, de nekem nem jön be a win8.. Ha olyan lesz, mint a wp7, akkor ez sem fogja megkapni a win9-et..

Az S2-t pedig sokan azért szidják, mert wvga kijelzője van, és műanyag.. :D Másban tökéletes. A Jelly Bean-t még megfogja kapni, és ez szabadon testreszabható. Ja, és szidják a TouchWiz-t, hogy bugos, meg másolat, stb..

Nos, ezek személyes vélemények.. Nektek is az van, szóval nem belekötni.. :D

2012. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszii:))
2012. okt. 29. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek az előzővel.

iPhone-nak kicsi a kijelzője (5-nek se valami nagy, de a 4" azért mégiscsak jobb), ez vitathatatlan. Aztán lehet az Apple meg a rendszert fikázni, de az relatív. Működik rendesen, gyors, nem akad, ennek ellenére nekem sosem kéne, ízlések és pofonok.

WP8 nagyon jóra sikerült, nem is fogható a WP7-hez. Persze ez sem tökéletes, elég zárt rendszer, de szintén gyors, sosem akad, és mondhatni egy teljesértékű Windows lehet a kezedben (maga a telefon nagyon rendben van, tehát ha a rendszer bejön akkor nem kell semmitől félni, kamera nagyon jó, hardver szintén, felépítés is, stb.).

SGS2 meg már régi, szerintem felesleges vele foglalkozni. Igaz, Jelly Bean-t még kap, de akkor is régi, felbontása kicsi, és nagyon műanyag. TouchWiz meg tényleg szar, de mivel Android, és szabadon cserélgetheted a romokat rajta, ezért ez nem probléma, akár iPhone vagy WP8 kinézetet is tudsz neki csinálni.

Tehát itt az OS rendbe van, viszont a telefon már nem annyira. De nem is értem ez hogy jön ide, nem egy kategória a másik kettővel. Akkor már Samsung Galaxy Nexus, vagy a lassan megjelenő LG Nexus.

2012. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszii:)
2012. okt. 29. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
am azt hallottam az iphone-ról h szar a net a meg a hívást is nehezen lehet rajta intézni meg ilyenek ez menniyre igaz?!
2012. okt. 29. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg az Iphonnál néha tényleg gondok vannak a hívással (osztálytársam mondta, neki 4s van)
2012. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és pl milyen hibák?
2012. okt. 30. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy skyeplés közben nem lehet lerakni azt asztalra a skypet , és pl. egyszer képernyőjére ejtettem a 4gs-t és egyből lcd-t kellet cserélni , és egyébként a windows tovább marad támogatás alatt mind az android . És ha használtan veszed akkor nagy esély van rá hogy az aksija elpattan és nem lehet töltés nélkül éltetni . Az apple-n sokkal drágábbak is az alkalmazások mind a windowson .
2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és ezek közűl a Lumia a legjobb egyértelműen mivel most dobták ki és a legtöbb helyen azt írják az iphone 5g-nél is jobb , szóval szerintem azt vedd :D.
2012. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii:))am most volt itt bnőm és ő meg az iphon 4s-re szavazott nemtoommégkarácsonymesszevan..:D
2012. okt. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!