Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki valami jó, és nem túl...

Valaki valami jó, és nem túl drága telefont?

Figyelt kérdés

Nagy képernyőt szeretnék, androidos legyen... én az alcatel ot995 re gondoltam... vagy valaki valami mást esetleg?

Milyen telótok van?


2012. okt. 29. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is jó választás lenne az alcatel ot 995...mellesleg iPhone 4S-em van.
2012. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az alcaatel 995-ről sok jót hallottam, de rosszat is, itt van pár oldal ahol vele foglaalkoznak: [link]

[link]

az én mobilom egy ősrégi Samsung Omnia 2, rengeteg bajom van vele, most fogom lecserélni, azt még nem tudom mire, de az Xperia Miro nagyon tetszik, a Go.n is elgondolkoztam, egyik sem drága, de gyorsak, szépek és a Go vízálló.:) remélem segítettem

2012. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy kell, akkor jó az ot-995, de ha jó a kissebb is , akkor inkább xperia u-t vegyél.
2012. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!