Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Hogy tudom kideríteni, hogy ki hívogat rejtett számmal? T-mobile-nál vagyok havidíjas csomaggal. (Bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

Egy ideje (kb. 2 hónapja) rejtett számmal hívogat valaki. Tehát kiveszi a számküldést, így szám nélkül érkezik a hívás. De késő este és korán reggel is, nemcsak napközben.

Engem ez igenis zavar, hogy csak megcsörget. Jelenleg nem tudok számot cserélni. Hogyan lehet kideríteni, hogy milyen számról jön a hívás?


Ha rejtett számról hív valaki, de én kérnék listát a bejövő hívásokról is (külön díjért), akkor azon is szám nélküliként jelenne meg, vagy nyoma sem volna?


T-mobilnál vagyok, havidíjas csomaggal.


Azt ne mondjátok, hogy cseréljem le, mert van még 1,5 hűségnyilatkozatom, stb. Viszont szeretnék végére járni annak, hogy ki zaklat így.


2012. okt. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Alkalmas programmal vagy beállításokkal tedd feketelistára a magánhívásokat, vagyis ahol nincs számkijelzés.

Ha jól tudom, csak a te hívásaidról kapsz listát.

2012. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, kérdezd meg a T-mobil ügyfélszolgálatát, hogy milyen formában szerepelne a listán az a hívás, amit rejtett számról kezdeményeztek. Ők szerintem be tudják azonosítani, de lehet, hogy azt csak akkor adják ki, ha rendőrségi feljelentést teszel. Nekem vezetékessel volt ilyen problémám, és akkor azt mondták, hogy nem adhatják ki, csak ha feljelentést teszek.
2012. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De most mit mondjak?


Valaki szám nélkül hívogat közel 2 hónapja, és meg akarom tudni, hogy ki? Ez olyan nevetségesnek és kicsinyesnek tűnhet, mivel kárt ugye nem okoz, nincs fenyegetőzés....stb.


Foglalkoznak egyáltalán ilyesmivel?

2012. okt. 30. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nevetséges, az sokkal inkább az, hogy valaki ezzel szórakozik. SZóval ha elmeséled nekik a sztorit, és jelzed, hogy ez Neked a terhedre van, és zavar, aztán max azt mondják, mint nekem.

Mellesleg:176/A. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2012. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!