Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi android rendszer visszaál...

Régi android rendszer visszaállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Xperia Mini mobiltelefonon szeretném visszarakni a gyári android rendszert, mert a frissített, 4.0-s verzió nagyon meríti. Hogyan tehetném vissza?

Vagy tipp hogy miért meríti ez jobban mint a gyári?



2012. okt. 30. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A rendszer lebutítása vagy szervízben vagy wotanserveren keresztül lehetséges.

Házilag a wotanserver,de rizikós. Amikor felfrissítetted a minidet,ott volt az ablakban,hogy NO Downgrade to GB. :(


Azért meríti annyira a telefont,mert az ICS futtatása közben a processzor utasításkészlete kissé elégtelen. Jobban kell pörögnie,hogy rendesen futtassa a rendszert. Várd meg az 587-s javító csomagot,állítólag minden hibát javít és komoly teljesítménynövekedést ígér.

Amúgy az én T-mobilos minimet is nagyon eszi az ICS :(

Nem vagy egyedül vele.

2012. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Az 587 rosszab mint az elző nekem már volt szerencsám kipróbálni. fagy,kamera probléma,videófelvétel probléma

volt egy ingyenes program amivel le lehetett tölteni romot majd bele teted a progiba és flash modban indítva telepítetted utána nézek.


de a leg jobb a 2.3.4 build 4.0.2.a.0.74 ezt a wotan seron lehet megcsinálni. japán a progi így bitri jóóó. nekem bevált. gyors lett mint állat. csak ajánlani tudom.

az S51SE alatt találod

2012. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is nem láttam semmi szöveget az ablakban frissítéskor.

Akkor várjak valami javítócsomagig vagy próbálkozzak azzal amit mondtatok?

Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat. :))

2012. nov. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!