Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung glaxy ace-emre nem...

Subuhadam01 kérdése:

A samsung glaxy ace-emre nem lehet semmit letölteni mert ha próbálok vele letölteni vmit azt irja ki hogy "nem sikerült a telepítés az usb háttértáron vagy sd kártyán". Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
letörölni az ideiglenes telepítőfile-t, amit egy bug miatt nem törölt le a telefonod az előző telepítés után.
2012. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elmondanád azt hogy kell?
2012. okt. 30. 21:15
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nálam ilyen gond nincs, mindent le lehet tölteni, csak a következőt kell beállítani! Beállítások > Alkalmazások > "Ismeretlen források"-at engedélyezni, azaz kipipálni! A "Fejlesztés" menüpontban "USB-hibakeresés", és a "hamis helyek" kipiálva!!! Az "USB"-s (köldök zsinór)csatlakoztatásának sorrendjét,-bekapcsolását, gondolom tudod ?! További szép napot...
2012. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sziasztok tudom hogy válaszolnom kéne de nekem is ez a problémám megcsináltam amit az elözö emberke mondott és semmi sem változott valamit rosszul csináltam?
2012. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem se jó :S
2012. nov. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!