Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen feltételekkel cserélik...

Milyen feltételekkel cserélik garanciában az iphone-okat t-mobile-nál?

Figyelt kérdés
Lenne egy iPhone 3GS készülékem, szeretném még garanciális időn belül kicseréltetni. Milyen hiba, indok kell ahhoz, hogy kicseréljék? Gyenge akku miatt cserélik az egészet, vagy csak magát az akksit? Ha esetleg akksi + home gomb probléma van? Ötleteket írjatok, esetleg aki tud ebben segíteni, az jelentkezzen.

2012. okt. 30. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem iPhonom hanem iPod touchom volt és nem is a T-mobilnál vettük hanem egy Kingstarban és a hang ment tönkre rajta (nem volt hangja csak recsegett) és vissza vittük és tök ingyen adtak egy újat.
2012. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel nincs hivatalos iPhone szervíz Magyarországon, így adnak újat. Egy ismerősöm is akku hibával vitte be t-mobilehoz, mellesleg nem volt semmi baja az iPhone 4 készülékének. Kapott egy vadi új iPhone 4-et 1 év garival :D
2012. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mondd azt hogy nem midnig jó a home gomb, és az akkuja rossz!
2012. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy a home gomb 95%-ban jól működik. Akksival visszavittem pár hete, és nem cserélték. Rányomtak netrádiót wifin keresztül, és nem merült le X százalék alá. Azt mondta a tag, hogy ha 1-2 órán belül leesik 20% alá ezzel a "teszt"-tel, akkor cserélik. Ez meg 3 óra után is 40% körül volt... Most mit csináljak? Sztem alapból fals az egész teszt, hiszen SIM nélkül tesztelik, nincs 3G ami igazán merítené, mint a mindennapokban...
2012. dec. 10. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen f@szság, hogy így nem cserélik?

Ezek idióták. Mindezt a T-nél? Vidd másik üzletbe. Ha meg nem hajlandóak normálisan megnézni akkor sajnos csak a nehezebbik út marad.

Békéltető testület aztán meg a bíróság.

2012. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk én sem értettem. Egy netrádió a hivatalos teszt? Anno bevittem a 3310-et westelhez, kivették az akksit, 2 percig méregették, nem jó, csere... (jó tudom, itt bonyolultabb az akksi kivétele, de ezt szerintem apple nem így méregeti...) Az is igaz, hogy elég sokat használom napközben, net, mail-ek, üzenetek, esetleg youtube videók... de akkoris. Megvettem, simán bírta 20-22 órát is így, ma kis túlzással egy délelőtt alatt lemerítem.. Be fogom vinni másik üzletbe is, és megkérdezem, hogy ez-e a hivatalos eljárás..
2012. dec. 10. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen verd ki a balhét ha szívóznak. És minimum a vásárlók könyvébe be kell írni. Ha arra nem válaszolnak 30 napon belül, akkor lehet tovább menni.

Egyáltalán vettek fel róla jegyzőkönyvet? Ha nem akkor ez is súlyos szabálysértésnek minősül, amiért egy jó kis büntetés is kijárna nekik.

2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aláírattak velem valamit, ami a garanciás vizsgálatról szól... hogy jegyzőkönyv volt-e... biztosan. Ezentúl másik üzletükbe fogom bevinni, már csak azért is bejátszom mégegyszer. Jah egyébként előtte felhívtam az egyik ügyintézőt, akihez végül személyesen mentem (ő intézte a garit). Telefonban elmondta, hogy igazat ad, ha már nem bír annyit, mint gyárilag, akkor cserélni fogják. Hát nem tették. Sőt! A védőfólia a kijelzőn foltokban le volt kopva (2 rétegű fólia, a felső, fényes réteg) mikor visszakaptam. Majd ezután kezdett a folt nagyobbodni, lekopni, de emiatt már nem is szóltam, nem fogok ezen kiakadni, nem zavaró, csak csalódtam bennük...
2012. dec. 10. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Hiba volt, hogy nem szóltál az miatt, hogy nem úgy adták vissza a telefont ahogy átvették. Nem szabad átvenni, hogyha bármilyen karcolás vagy egyéb hiba látható amit nem te okoztál.


Akár ez miatt is lehet cserét kérni.


A jegyzőkönyvbe minden karcot vagy nagyobb sérülést rögzíteni kell. Ha ezt nem teszik akkor az olyan, mintha ők okozták volna.

2012. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdemes felhívni az apple-t is ezügyben.
2012. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!