Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ion/HTC One...

Zs. kérdése:

Sony Xperia Ion/HTC One X/Samsung Galaxy Nexus?

Figyelt kérdés

A telefont hosszabb időre vásárolnám.(több év) Fontos szempontok közé tartozik a szoftverfrissítés az akksi élettartama illetve egy viszonylag jó kamera.

Egyenlőre most a Nexus felé hajlok. Szeretnék érveket és ellenérveket is kérni.



2012. okt. 30. 22:09
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mi köze a Nexusnak a másik kettőhöz? Messze elmarad... A másik kettő között nehéz dönteni. Én a rendszere és páratlan anyaghasználata miatt szeretem a HTC-t, értelemszerűen azt vinném, viszont az Ion belsejében ketyegő cuccokra se lehet panasz.
2012. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ion-t, vagy az one x-et vedd, mind a kettő telefon nagyon jó.
2012. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szoftverfrissítésben a Galaxy Nexus, akksiban az Ion, jó kamerában is az Ion a legjobb. Viszont a helyedben vennék egy Xperia T-t. Ugyan annyi, mint a HTC, és a Snapdragon S4 és a 13 MP kamera jobban megéri. Ráadásul külsőre is szép.
2012. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Nyúlós lónyál!

Mint írtam a legfontosabb szempontok közé tartozik a szoftverfrissítés amiben referenciamodellként a Nexus a nyerő. A többieknek köszönöm a segítséget. (Egyre nehezebb helyzetben vagyok:))

2012. nov. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!