Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bénázás iPhone-nal, lehet,...

Bénázás iPhone-nal, lehet, hogy nagyobb bajt csináltam?

Figyelt kérdés

Röviden: van egy iPhone 4S-em, megpróbálkoztam jailbreakelni, de nem sikerült valami (ne kérdezzétek mit csináltam, a végén kb mindent egyszerre indítottam el). A telefont iTunessal visszaállítottam, minden megvan rajta, de az App store és az iTunes nem működik rajta. Rákattintok, de nem tölt be semmi, üres lapot ad ki. Akkor is, ha rákeresek valamire az App store-bancsak fehér lap töltődik be. Mit csináljak?

(tudom, ilyen gyökereknek nem kell iPhone, nem érdemlem meg, kidobott pénz volt, stb... engem tényleg a segítő válaszok érdekelnek)

Köszi előre is.



2012. okt. 31. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáltad ismételten a restore-t?

Nincs nagy baj ne aggódj.

2012. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) a probléma megoldódott a második restore után. Megmentetted a napomat (éjszakàmat)
2012. okt. 31. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!