Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2-m (i9100)...

Samsung Galaxy S 2-m (i9100) (android 4. 0.3. ) miért fagyogat csak úgy?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem,h miért fagyogat a telóm ICS-vel? (Samsung Galaxy S 2)

Játék közben pl.Angry Birds nem hagy másodikat lőni,felugrik az ablak,olyan mint amikor pause módban van más játéknál is ugyanígy úgy csinál mintha szünet gombot nyomtam volna,böngésző lefagy,menü két oldal között marad,mindig kb. fél-egy percig ,,érinthetetlen" lesz.

Sok programban is előjött már ez a betegség,és már azért zavar...Hivatalosan frissítetten PC-n.

Vajon mi lehet az oka?Talán az ICS-nek van szavatossági ideje? :D

(már lassan kijön a 4.1)

Vagy már idős a teló? (2011.július)

Ez nem olyan,mint mikor csak úgy felvillan magától éjjel,mert azt már megoldottam egy PUSH DETECTOR programmal...

Van még két dolog,használtan vettem,és van néhány zene,amit mondjuk én konvertáltam,fülhallgatóval recseg,vagy lassítva játsza le pattogás kiséretével...???

A Másik az,h ha wi-fizni szeretnék nem lép fel,lefagy,beakad a gomb

(megvan nyomva,zöld),és csak reset után lesz jó,akkor már bekapcsolva indul újra...???

Remélem valaki tud valamelyikre magyarázatot,ugyanis jó lenne tudni...előre is köszönöm,még ha csak agyalsz is rajta! :)



#lefagyás #Samsung Galaxy S2 #Samsung I9100 #SGS2 lefagyás #miért fagy le a telefonom
2012. okt. 31. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírásodból hardveres hiba gyanítható. Vidd el a legközelebbi Samsung szervizbe.

(Nekem is SGS2-m van 4.0.3-mal, de ilyesmit nem tapasztaltam.)

2012. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bug is lehet
2013. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!