Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 55. 000Ft-IG MELYIK A LEGJOBB...

SZeReNcS kérdése:

55. 000Ft-IG MELYIK A LEGJOBB TELEFON? 2012. ősz

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni. Van rá körülbelül 50.000Ft-om. Legyetek szívesek ajánljatok okostelefonokat eddig az ár határig. Én személy szerint a Sony Xperia U-t néztem ki magamnak, segítsetek , mert nem tudok dönteni.
2012. okt. 31. 13:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Gyerünk emberek. Ti mit vennétek most ?
2012. okt. 31. 14:04
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a SOla-t venném.
2012. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy Sola
2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Xperia u, vagy sola.
2012. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sola? A Sony nem gyárt rossz telefonokat szóval minden eshetőséget át kell bizony nézni. Jelenleg drágább mint az U, bár ha kiadásuknál számított árat nézzük,akkor olcsóbb telefon.(gyanús)

A kijelzője nagyobb mint az U-é, ugyanazt a felbontást támogatja mind a kettő ,bár az U-nak nagyobb a pixelsűrűsége, nem is kicsivel. A Solába az Xperia U-hoz hasonlóan ugyanaz a NovaThor U8500-as okosság került,Kapunk tehát két darab, 45 nanométeres csíkszélességű Cortex A9 processzormagot, melyek 1 GHz-es órajelen ketyegnek, Mali-400MP grafikusgyorsítóval. Mind a kettőben ugyanannyi, 512Mb RAM van. Flashmemóriából is ugyanannyi 8 GB,bár ebből 6GB szabad, ami nem sokkal de több mint az Uban. Viszont itt már van microSD bővíthetőség. Említést kell tenni a Sola-ban egy új dologról, aminek a neve Floating Touch, aminek jelenleg nem sok értelmét látom. És maga a telefon is csak néhány helyen támogatja. A kamera ugyanaz, 5mp;maximális felbontás 2592x1944,HD videofelvételre képes(720p). Lényegében ez csalódás, főleg úgy ,hogy az előlapi kamerát is 'ki felejtette' a gyártó. Formavilágra is hasonló , és ugyanúgy ez sem kapta meg alapból a 4es androidos rendszert.

Összefoglalva szerintem: Több pénzért sem kapunk erősebb telefont, csak picit nagyobb kijelzőt, valamint nagyobb tárolókapacitásra lehetőséget. Ennyi. Az egyéb apróságok amiket esetleg kihagytam , azok engem nem érintenek. Köszi a tippet! :) Esetleg más? Negatív vélemények az U-ról?

2012. okt. 31. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Az U-ban szerintem csak az az egy negatívum van hogy nem bővíthető a memória, de ha neked elég akkor szerintem azt vedd. Én is olyat akarok csak várok pár hetet a karácsonyi akciókig mert úgy lehet olcsóbb lesz.
2012. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valószínű ,hogy ilyet veszek. De nekem sürgősebb a helyzet, szóval jövő héten rendelném. Annyi lenne a kérdésem még, hogy te honnan vennéd/rendelnéd? Rózsaszín és sárga "kupakosat" semmiképp nem akarok, a fekete és fehér kupak tetszik, viszont nemtudom ,hogy hogy oldjam meg hogy mind a kettőt kapjam...
2012. okt. 31. 16:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is kb. 1-2 héten belül megfogom, én már most a héten megakartam csak anyuék azt mondták várjak 1-2 hetet. én ugye T-mobileos vagyok én T-mobile honlapjáról rendelem, ott csak rózsaszínt adnak hozzá ugyhogy majd rendelek netről hozzá kupakot. :D
2012. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani, dominóba veszem, viszont ha jól nézem a Tmobile-nál egy tízessel drágább mint például egy GSM-ben vagy ahol én nézegettem; viptechnika.hu-n:48.000Ft.

Még nem vásároltam ilyen üzletekben, a vélemények jók róla, 24hónap garanciával főleg.

2012. okt. 31. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
tudom csak barátaimnak voltak rossz élményei ( nem volt benne maga a készülék, vagy a tartozékok, vagy nem is volt rá garancia) inkább megveszem 10ezerrel drágábban de ott biztos hogy minden meg van.
2012. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!