Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lányos vagy nem lányos, ez...

SZeReNcS kérdése:

Lányos vagy nem lányos, ez itt. A kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő kérdéssel jöttem el színetek elé.

Vagyon egy telefon; Xperia U. Asszongya : EZ LÁNYOS TELEFON?

Off korz nem rózsaszín "kupakkal". Vagy van itt még egy kérdés, létezik egyáltalán "lányos" telefon? MOndjuk jó egy rózsaszín icikepicike újjnyi telefon nem a legférfiasabb, de úgy konkrétan készítenek-e csak női használó részére? A válaszért előre is RESPEKT!


2012. okt. 31. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipikusan női telefonnak a nemtudom milyen Díva nevű telefont mondták ,mert az kinézetében, színeiben és alkalmazásaiban is csajosak voltak. Ilyen menzesz naptár, stb..

Szerintem a SE Xperia U nem csajos..mondjuk a pasi nekem nem pasi érintős mobillal,hanem csak valami pasiutánzat, de hát na..ilyenek a "menők" ma.

2012. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát szerintem különösebben nem lehet osztályozni ebből a szempontból a telókat:) Én simán eltudok képzelni egy xperia Ut a kezembe:d sőőőt:D én is venni akarok egyet:) 16L
2012. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!