Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen gyorsan lemerült a...

Ilyen gyorsan lemerült a telefonom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Éjjel 87 százalékról 40 %-ra merült le. WiFi be volt kapcsolva, de a futó alkalmazásokat lezártam.

2012. nov. 1. 07:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amikor feltöltődik a telefon nem veszem le azonnal a töltőről, hanem játszok rajta,stb. Ez lehet a baj, mert volt amikor feltöltődött és rajta hagytam 6-7 órán át?
2012. nov. 1. 12:09
 12/19 anonim ***** válasza:

Na ezért kéne megtiltani, hogy a 0 perces barmok felügyelet nélkül írogassanak... (Nem rád vonatkozik kérdező)


Ez nem jelent gondot a telefonnak. Maximum 100%-ig töltődik, utána a telefon lezárja a töltést. Ha mondjuk merül 1%-ot a 100-ból, akkor azt újratölti mindig. Ezt nevezzük csepptöltésnek. Ez ugyan nem használ az aksinak, de nem is okoz ilyen gondot. A Wi-Fi kikapcsolása lehet megoldja, de ennyit akkor sem lenne szabad szívnia.

2012. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Mért lettem lepontozva nyomorultak? Azért mert leírtam az igazat?!
2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Éjszakára offline-ra kapcsolom,úgy nem tud maszekolni.
2012. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A múlt éjszakán már kikapcsoltam a WiFit és a csomagkapcsolatot és 100-ról 93 %-ra merült csak le. Milyen érdekes...
2012. nov. 2. 08:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz 3g, meg wifi mellett? Örülj neki hogy ~8 óra alvás alatt csak 47%-ot merült.
2012. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A múlt éjszakán már kikapcsoltam a WiFit és a csomagkapcsolatot és 100-ról 93 %-ra merült csak le. Milyen érdekes..."


Tényleg érdekes.

Nekem Huawei U8500 van, 2-3 óra zene, telefonálás mellett két naponta töltöm. A wifit sose kapcsolom ki.

2012. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ezt már nemértem. Bekapcsolva hagytam a WiFit a múlt éjjel, és alig 10 százalékot merült... Lehet, hogy amikor 40-et merült akkor frissítenie kellet az alkalmazásokat?
2012. nov. 3. 09:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet vagy netezett magától mivel okostelefon mindig kapcsolatban van az internettel kivéve ha kikapcsolod :)

De am mért nem kapcsolod ki éjjere? Semmi értelme éjjelre is kikapcsolod a számítógépet ha nem használod :)

De ő amúgy azokat az alkalmazásokat ne zárd be amik amúgy is úrjaindulnak mert ha úrjaindúl több aksit szív mivel beindít mindent meg felmek megint a netre stb...Tehát csak azokat zárd be amik a te alkamlazásaid meg a bőngészőt többit hagyd mert vissza kapcsol és szívja az aksit :)

2012. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!