Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Van 50 ezer Ft-m

Igazából zenehallgatásra fényképezésre videózásra netezésre és játékra használnám!

Melyik az a telo ami ennyibe kerül és viszonylag jónak minősül? A lényeg hogy ne lassúljon be, úgy mint az előző telóm(xperia x10 mini pro)És nem merüljön le egy nap alatt ha nem nyúlok hozzá!

(akinek van már személyes tapasztalata az írjon)


2012. nov. 1. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
xperia u, xperia sola.
2012. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
23%

Nekem is x10 mini pro-m van és abszolút nem lassul be évente egyszer illik legyalulni meg nem kell mindent rajtahagyni ami nem kell. Erre nem is van nagyon lehetőség 128mb-on :D

nekem teljesen megfelel de tényleg nem a leg jobb. ebben az árkategóriában én nem sony-t vennék hanem valami lg esetleg iphone 3s vagy 4 hűséggel de még az xperia tipo-t ajánlanám de más xperiát nem nagyon! Remélem segítettem a döntésben. De ami nagyon fontos az az hogy 3s nél nincs bluetooth de a többinél van!

2012. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:


mi a gond pl. a 2011-es xperia mini-vel vagy mini pro-val illetve pl. live with walkman?

2012. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Különösebb gond nincs velük de kicsi a belső memóriájuk és ha van 50000-rem egy telefonra akkor inkább nem ilyeneket vennék!
2012. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában a telefonokkal.

A 2011-es xperia-knak is mind 512mb ramjuk van, mint a tipo-nak, és az összes 2011-es xperia-nak erősebb procija van, mint a tipo-nak, és ezzel nem azt mondtam, hogy a tipo az sz@r telefon, mert jó telefon a tipo, hanem azt, hogy a 2011-es xperia-k is jók, és pont iphone 3 gs-t nem kell venni, meg az lg-t, amit mondtál.


A kérdésre válaszolva, meg vegyél xperia u-t, vagy sooa-t, azoknál jobbat nem találsz ennyiért.

2012. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hardveresen jobbak, mint a tipo,.de mindegy.


Msm8255 proci, adreno 205 gpu 5mp-es kamera, hd videófelvétel stb.


A belső memória meg ugyanúgy 512 mb, mint a tipo-ban.

És nem 50000 ft, hanem 30-35 körül vannak.

2012. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj, istenem, hagyátok márt ezt az xperia solát. Igaz, jó videókat készít, de 61.856 forint a t-mobilnál, a telenornál 70.000 ft, a vodafonnál pedig 59.000. Tehát, ha jó kamerát akarsz vegyél Sony Xperia Tipot, az 50.000 a t-mobilnál. A Tipo a király! Hagyd a solát, mert nagyon drága, és ugyanolyan mint a tipo. tehát tipot vegyél! HD videókat készít!

Kérdező!

Videózásra, zenehallgatásra, fényképezésre és játékra használnád. Szerintem vegyél egy kamerát, psp-t és egy mp3 lejátszót, mert egy telefon telefonálásra való. Nem írtad, hogy telózásra használnád!

2012. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:


Azért ilyen nyíltan nem kéne a kérdező pofájába hazudni már bocs.

Ha nem ismered a tipo-t akkor ne itt pofázz.

3mp fixfókuszos kamera, vga videófelvétel.

Hd-t hirből se ismeri stb.

2012. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Xperia Sola az ász!
2012. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

kedves redondo36!

A tipo 4mp-es de tényleg nem HD vidókat készít és még vakuja sincs!

nekem 2010-es Sony Ericsson xperia x10 mini pro-m van abban 128mb tárhely van és 256mb ram....

2012. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!