Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyiket választaná...

Ezek közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Főnököm karácsonyi ajándékképpen telefont akar nekem ajándékozni.A probléma az,hogy én semmit nem értek ezekhez (28 éves vagyok,de nem hatnak meg a telefonok). Tudjak rajta netezni,relatíve jó fotókat készíteni.Elég szétszórt vagyok,néha leejtem,megrágják a gyerekeim,keresztgyerekeim,stb. Jobban szeretem az alap hagyományos készülékeket gombokkal,de most ezt gondolta jutalmul,ezért ezek közül választhatok.

Samsung Galaxy y

Galaxy mini

Galaxy mini II.

s5610

star 3

HTC Wildfire S

Nokia Lumia 610

Sony Xperia Sola

Huawei Ascend Y200



Köszönöm a segítséget.


2012. nov. 1. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindenképp Sola. De ha fontos a strapabíróság is, akkor kérdezz rá tőle, nem-e lehetne egy Xperia Go.
2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sleepmonster válasza:
Szerintem is Sony. Nagyon jók lettek ezek az új szériák. Nekem Tipo-m van, de olyan mint a villám.
2012. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a többi telót elnézve elég sóher főnököd van, de az is csoda, hogy egyáltalán meglep téged ilyesmivel.


Szerintem is Sola, vagy Tipo, ha lesz annyira kedves a főnök úr.

A többi viszont ehhez a kettőhöz képest felejtős.

2012. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még kétszer Chubby Checker és iPhone 5-öst is választhatsz. :D
2012. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!