Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

Melyik telefont választanátok az alábbiak közül és MIÉRT?

Figyelt kérdés

LG Optimus P970 vagy LG KC910 Renior vagy LG KM900 Arena vagy Samsung S5830 Galaxy Ace


[link]


2011. nov. 20. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
első talán a legjobb ezk közül. a középső 2 alapból kiesik, az acenek meg pl gyengébb a képernyőfelbontása(ez a legrosszabb pontja), meg persze egyéb hardveres dolgokban is jobb az optimus black
2011. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Optimus Black éri meg a legjobban. Legalábbis én azt választanám.
2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,igen a black a helyes választás
2011. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én, egyik telefont sem ajánlanám. Butatelefon párti vagyok.

[link]

[link]

[link]

Egyszerű, könnyű és tényleg, mobiltelefonok ezek - ja és a nagyi is tudja használni!

Ha PDA telefonról van szó, akkor az LG Optimus P970-et. Azért, el kell döntened, hogy te, mire is használod? Jó lesz-e arra a telefon? A készülék adva van. Ki tudod-e használni? Értesz hozzá? Minden előnyével és hátrányával is tisztában vagy? Ezekre, csakis te tudod rá a választ.

2011. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!