Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 vagy ZTE Grand...

Alcatel OT-995 vagy ZTE Grand X In vennétek?

Figyelt kérdés
Az a nagy kérdés,hogy telefonvásárlás előtt járok, és nemtudom melyiket vegyem, a ZTE-ről sok rosszat hallottam már, Grand X In -nek állítólag nagyon gyenge az aksija, OT-995ről sok rosszat még nem hallottam, sokan nagyon jó telónak mondják.Ugye a Grand X In -en 4.0 -s android van.. nyilván ujabb, 1.6 -os Intel proci a T-Mobilenál.. Mind a kettő T-Mobilenál van feltétlen onnan vásárolnék.Szerintetek? Ki melyiket venné és miért?
2012. nov. 1. 19:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyértelmű hogy ZTE Grand X-et vennék, hisz imádom a ZTE családot :D volt már Blade-m 8hónapot, és nagyon elégedett voltam vele.....akkor vártam hogy kijöjjön a grand x , és most hamarosan én is fogok venni.
2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kérdéses ja :D OT-995öt is sokan dijjazzák :)
2012. nov. 1. 19:38
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát úgymond nekem twitter,facebook,wifi,navigáció kb erre kellene a készülék, játszani nem nagyon játszom.:) ja meg email.
2012. nov. 1. 19:38
 4/11 anonim válasza:
Ezekre mindkét telefon tökéletesen megfelel. Én is Grand X-et akartam venni, de nagyon sokáig húzták a piacra dobást, így végül az OT-995t vettem. Egyáltalán nem bántam meg, szerintem fasza telefon ez is :). Amúgy ha most kéne választanom, én a Grand X IN-t venném, Alcatelnek egyetlen nagy hátránya van, a kamerája szörnyű képeket készít, a Grand X viszont egész szépeket...
2012. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az látod.. :D Igazából marhára tetszik mind a két telefon.. :D És foggalmam sincs mi legyen a választottam :D
2012. nov. 2. 08:11
 6/11 pv98 válasza:
Én is ezen a kettőn gondolkozom de az egyik kérdésemhez egy ember azt írta hogy nehogy megvegyem az alcatelt mert őt is itt beszéltek rá és hogy nagyon szar folyton lefagy meg minden szval szerintem ne az alcatelt!!!
2012. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nah jah.. Gondolkodom erősen annyit utánna olvastam már a ztenek.. máshol meg dijjazzák az alcatelt, minden telefonnak van 1ik fele aki dijjazza másik aki szidja és döntsd el XD
2012. nov. 4. 08:01
 8/11 anonim válasza:
zte grand x
2012. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peti831214 ***** válasza:
Nekem volt mindkettő (OT-995 és Grand X IN)! Nem kezdem el sorolni,h a ZTE miben jobb, mert gyakorlatilag mindenben! Szal egyértelműen a ZTE-t válaszd!
2012. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. nov. 5. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!