Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! A Sony Xperia Tipo...

Sleepmonster kérdése:

Segítség! A Sony Xperia Tipo milyen headset-et ismer fel? Olvass lejjebb!

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Tipo-t. Headset-et nem ad a gyártó hozzá. Gondoltam mindegy, van itthon kallódóban dzsekdugós fülesem. A meglepetés akkor ért, mikor kiírja a "kis okos": az eszköz nem kompatibilis. A "Live Ware" is frissítve lett rajta, hátha az hiányzik neki, de ez sem segített. Ja, és próbáltam hozzá iPhone fülest is. Azt se ismerte fel.

Nos érdeklődnék - ha valaki megtudná mondani -, hogy milyen headset jó hozzá, vagy hogyan tudom kompatibilissé tenni a meglévővel vagy esetleg ez a készülék széria hibája? Igazából addig nem merek venni Ericsson fülhallgatót se, mert lehet hogy azt sem ismeri fel. A válaszokat előre is köszönöm!



2012. nov. 1. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

ÁÁÁÁ sorstárs, végre valaki :))))))))))))


akkor leírom mit írtam máshova:

Én most vettem Miro-t. Hát nem tudom. Nincs az a karácsonyi ajándék kicsomagolás érzésem, vagyis fogalmazhatnék úgy is, hogy nem vagyok elégedett vásárló. Régebben tettek bele mindenféle kütyüket a dobozba, és olyan jó volt kiszedni, összeillesztgetni az alkatrészeket, még ha nem is volt jó semmire (én is Sony párti vagyok/voltam,,, még nem tudom) De az előző Sony Ericssonomban volt head seat, töltő, kábel, sőt még egy kártyaolvasó kis pendrive, ehhez vagyunk szokva nem? Most meg kinyitottam a dobozt, beleb*aszták a telefont, meg egy kábelt töltő csatlakozással. Még ezt is egybe spórolták, arról nem is beszélve, hogy a kábel is tök rövid, és engem ez idegesít, olyan érzésem van, hogy ezt is elspórolták tőlünk. Semmilyen tartozék nem kapható hozzá, még egy telefon tok sem! Semmi kiegészítő. Na és arról a jack dugó bemenetről nem is beszélve. végigjártam az összes telefonos boltot, a Media Markt-ot, leszakadt a lábam, és NEM TALÁLTAM MEGFELELŐ headsetet!!!! Egy ilyen balhúzást a Sony-tól! Nagyon csalódott vagyok! Még ha nem is rossz a telefon hardverileg, mégis olyan érzésem van, hogy ezt kib*szták a piacra elég megfontolatlanul összecsapva, minket becsapva. Amikor a vevő azt várná, hogy a s*gge is ki van ny-va a termék olyan jó, hogy besz*rás ha már ennyi pénzt kiadtál érte, és mégsincs meg az a vásárlói elégedettség. Na szóval ... Sony headsetek se jók hozzá, pedig ugye azért nem adtak hozzá, mivel úgyis kompatibilis a többi jack dugóssal, és mivel szabvány írja elő már hogy kompatibilis legyen duma.. nem adtunk hozzá, de hogy még a saját márkájában se kapni hozzá valót, az már felháborító. Samsung jó hozzá, meg Iphone, na de az meg milyen már?????? áááá. És akkor mikor lesz olyan sony headset, ami jó is hozzá????? Fél év múlva kiadják a jó jack dugósat? Nem tudni miért változtatták meg, mi volt a szándékuk ezzel, de hallottam egy ilyen pletykát, hogy ugye most szétvált a Sony és az Ericsson, és a Sony nem akarja hogy a régi Sony ericsson kiegészítők jók legyenek hozzá. Lesz*arom hogy ők összevesztek, de ezzel meg velünk csesztek ki, mivel itt van egy rakás jack dugós headsetem, és egyik se jó hozzá, venni nem tudok, másikat nem akarok, adni meg nem adtak. Egyébként Samsunggal elég jól szólt a zene lejátszó, de a rádiója nekem nem tetszik. Más idegesítő dolgot még nem találtam rajta. A gomb(nem)világítás még fel se tűnt. Bocs ha össze vissza írtam most jöttem a MM-ból és ideg vagyok.

2012. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
neked sikerült azóta venned valamit? Sony-t találtál hozzá? Komolyan írok a Sonynak, hogy küldjön egy jó headsetet a címemre, mert nagyon nagy csalódást okoztak ezzel. előző voltam.
2012. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ja! Találtam! Valami extra noname cucc. Az a lényeg, hogy a dzsekdugó végén a 3 csíkozás fehér legyen. Ez nem tudom mit is jelent valójában és miért befolyásolja a működést, de a lényeg, hogy találtam és használható. Mondjuk 2000 Ft volt. Bár így is megérte mert a Samsung gyári az meg 4000 Ft. :)

Viszont telefonáláskor nem tudom, hogy miért van az a periodikus zaj, mint mikor a rádiót zavarja a mobil hívás? Ezt konkrétan a fülesben hallom. Baromi idegesítő!

2012. nov. 21. 10:06
 4/27 anonim válasza:

na ez az, ilyen az olcsó headset, én meg ilyet nem akartam. Szeretném élvezni vele a zenét is. Felhívtam a Sony-t, ezek a headsetek jók hozzá:

mh410c, mh 650c, vh50c, mh1c (15000 Ft, ez van a Sony márkaüzletben) mh750. Netről bármelyik berendelhető, én rendeltem egy 650-eset.

2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nekem a 650-re azt írja ki hogy nem kompatibilis, ilyenkor mi van?
2013. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

én is próbáltam olyat amit a Sonynál mondtak!!! és nem volt kompatibilis! szóval még a sony sem tudja jól!!!!!!!!!!!! mit adott ki és mit lehet hozzá használni!

végül vettem egy samsung headsetet, mert a sonyban a c1 jó csak, de az 16 rongy. de az sem biztos, mert a mikrofonját nem próbáltam ki. szóval több lépcső van.


1. ne írja ki hogy nem kompatibilis.

2. ha nem írta ki szóljon a fülhallgató

3. ha szól a fülhallgató, halljanak is amit a mikrofonba mondasz.

4. nem árt ha a felvevő gomb is működik.


ezt mind végig kell próbálni, és nekem csak a samsung jó, de a gombja annak sem működik.


mit csinálj? vidd vissza, és ha lehetőséged van rá cseréld ki samsungra.

2013. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

ja egyébként nekem is 650-est mondtak a sonynál, sikerült is berendelnem a speed shopból nagy örömömre.


bontom ki... "nem kompatibilis" ...anyátokat!


utána járhattam le a lábam valahova ki a 13-ba eldugott utcában és nagy nehezen, miután végigpróbáltuk az egész készletet, úgy találtuk meg az egyetlen samsungot ami jó. :D

2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

[link] vagy

[link]

Szerintem ez biztos jó lesz.

2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Néhány kompatibilis headset készülékéhez: MH410C, MH650C, VH50C, MH1C, MH750.
2013. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
itt már ketten mondtuk, hogy a 650 nem jó. ki is kell próbálni őket, mert hiába mondja ezt a sony, nem jó.
2013. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!