Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia sola telefonomat...

Sony Xperia sola telefonomat sehogy sem ismeri fel a számítógép, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Az USB port 100% hogy jól működik (leteszteltem másik telefonnal, billentyűzettel stb. ) levan töltve a pc companion úgy csinálok mindent ahogy írja és nem jó. (Lent kiírja szöveg buborékba, h. az eszközt nem lehetett felismerni lehet hogy hibásan fog működni)

Kérlek segítsetek!:/



2012. nov. 2. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel: [link] telepítsd újra a telefonod szoftverét, és próbálkozz újra (minden adat el fog veszni, ha nincs biztonsági mentésed).
2012. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezzel sem jó..nemismeri fel a telefont:/
2012. nov. 3. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor: [link]


"

*2767*3855#


Gondold meg mielőtt beütöd ezt a kódot, mert ezt a gyári "formázáshoz" lehet használni, törli az összes file-t és beállítást a belső memóriából, valamint újrainstallálja a telefon firmware-jét."


Próbálkozhatsz ezzel is, ehhez nem kell gépre kötni. :) Egyébként az oldalon találni egyéb hasznos parancsokat is.

2012. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy még nem kérdeztem, milyen operációs rendszer van a számítógépeden?
2012. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XP,és a géppel van a baj,mert haverom gépe fel ismerte a telefont..pedig az usb portom jó a gépem mind a 8 ban megpróbáltam és egyikben sem jó,de az egér meg a billentyű működik benne meg egy másik telefont felismer ezt viszont nem..
2012. nov. 3. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL micsoda hasonlóság nálam is ez a baj nekem is XP-m van csak nekem annyi hogy bármit betugok az USB-be előjön egy sárga figyelmeztetést hogy az USB-t nem lehet felismerni,nem tudom mért csinálja ezt :/
2012. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért csinálja, mert nincs feltelepítve a legújabb javítócsomag (ami XP alatt mondhatni létfontosságú). Ha ellenőrizni szeretnétek, kattintsatok jobb egérrel a Sajátgép ikonjára, majd a Tulajdonságokra. Ott elvileg ki kellene írnia, hogy Service Pack 1, 2, vagy 3. A 3 a legújabb. Ha nincs meg a legújabb javítócsomag, telepítsétek a Windows Update -ről, aztán lehet újra próbálkozni a telefonnal.


[link]

2012. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,holnap megnézem,majd írok jolett-e.:)
2012. nov. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!