Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van 1 se xperia x8-asom...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Nekem van 1 se xperia x8-asom rootoltam feltettem xrecovery be tok lépni szépen a recovery menübe. DE hogyan kell rátenni a romokat mert a gingerDX-et akarom rétenni?

Figyelt kérdés
szal be tok lépni a recovery menübe cak nekem még új meert még cask most sikerült feltenni xrecoveryt pedig már sok ideje próbáltam.Szóval valiki el tudná magyarázni hogy honnan kell letölteni gingerdx-et meg hogy hova kell felmásolni és utáni mit kell csinálni xrecovery-ben

2012. nov. 2. 13:59
 1/6 A kérdező kommentje:
ja hülye vagyok dual touch-ot akarok feltenni, vagy amit ajánlatok
2012. nov. 2. 14:08
 2/6 A kérdező kommentje:

attól függ meiket könnyebb feltenni

nagyon szépen megköszönném ha valki leírná érthetően

:)

2012. nov. 2. 14:33
 3/6 anonim válasza:

kell hozzá a cwmr3 is !

le is van írva a szövegbe "a rom csak cwm reckovery-vel rakható fel"

2012. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=09n3VfDwN-k

itt a cm_mango helyet a cwmr3 mat kell berakni

és utána ez alapján kell csinálni

http://www.youtube.com/watch?v=dLcRWLUebqo&feature=related

azt ne nézd hogy melyik romot rakja fel !

2012. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ja bocs a gdx-et innen lehet leszedni!

[link]

2012. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xrecovery-vel is fel lehet tenni megoldottam cask le kel tölteni a rom-ot felmásolni sdcard-ra xrecoveryben install custom zip és ott megkeresed rákoppintasz és telepíti is de azért köszi
2012. nov. 4. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!