Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Xperia T a jobb?

HTC One X vagy Xperia T a jobb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az Xperia T-t venném. A négy mag felesleges, a többiben pedig jobb az xperia.
2012. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Xperia T
2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen OneX.

Egyébként ha azt mondja az első válaszoló, hogy a 4 mag felesleges akkor még nem próbálta a Tegra 3 ra írt alkalmazásokat. Gyönyörű látvány, iszonyat gyors is, na meg, hogy nem nagyon lesznek mostantól olyan alkalmazások ami 4 mag alá lesznek írva... Igen is kell a 4 mag. Sony nak meg rosszabb a kijelzője és a kamerája. Én One X ez vennék. Persze ezt meg is tettem XD De szíved joga, hogy a józan észre hallgatsz és olyat veszel ami nem veszik el a mostani konkurenciában. Tehát a OneX et vagy olyanra hallgatsz akinek nem jelent semmit az, hogy 2 vagy 4+1 magos (mert nem csak simán 4 hanem +1 hogy ne kelljen állandóan az atom erőműnek futni hanem netezésre, kisebb játékokhoz elég a kisebbik részleg).

2012. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
One X jobb. Az Xperia T egy halott otlet, az olcsobb Nexus 4 koroket ver ra mindenben.
2012. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

A Snapdragon S4 néha még gyorsabb is, mint a tegra 3.

kérdező! Vegyél Samsung Galaxy S III-mat. Az jobb ezeknél, és nem kerül sokkal többe.

2012. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Samsungot nem preferálom:). Köszönöm a 3. kommentelőnek a részletes leírást.:)
2012. nov. 2. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az s3 nem jobb ezeknél, és ne azt vedd!

Vedd az xperia t-t, mert a snapdragons4-es procija az felér a htc tegra-javal, és a galaxy s3-ével, és minden másban jobb is.

2012. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem meg Xperia T.

A HTC 4 magjának még nem sok haszna van. Viszont a gyenge akkujával együtt 1 napot se bír ki töltés nélkül.

A 4mag egyenlőre még csak marketing fogás.(A "T" snapdragon s4 processzora is tud annyit, kevesebb fogyasztással.)


A HTC kamerája még az Xperia S-énél is gyengébb, tehát a tovább fejlesztett T-jénél is.


Az Xperia T-nek bővíthető a memóriája, míg a HTC-nek nem.


Azt nem hozom fel érvnek, hogy melyik a szebb, mert mindenkinek más az ízlése.


Ráadásul T kiindulási ára is alacsonyabb mint a One X jelenlegi ára, és még lefelé fog nyomódni.

2012. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!