Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y vagy Vodafone...

Samsung Galaxy Y vagy Vodafone Smart II?

Figyelt kérdés

A Samsungot részesítem előnyben, bár jóval drágább is a másiknál. Az én igényeimnek mondjuk a Vodafone Smart is bőven elég lenne. Barátomnak 1 éves a Galaxy Y-ja, és már most gondok vannak vele (kikapcsol magától, nem ismeri fel a kártyát), de szerintem minden telefonnak vannak hátrányai is.


Véleményeket és tapasztalatokat várok, ha valakinek megvan valamelyik, mert nem tudok dönteni :)


Köszönöm



2012. nov. 2. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Smart II mindenkeppen, a hardver kb. ugyan az, csak a Smart-ban tobb a RAM (512Mb vs 290Mb), illetve ami fontos, hogy az 480*320-as felbontasu kijelzovel rendelkezik, amig a Galaxy Y-ban csak 320*240-es kijelzo van. Emailezni, facebookozni, twitterezni, neha kicsit netezni+jatszani gagyibb jatekokkal, zenet hallgatni, esetleg mp4 videokat nezni tokeletes.
2012. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!