Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini pro...

Sony Ericsson Xperia mini pro szoftver frissítés közben hiba történt :S mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy sony ericsson xperia mini pro-m a telefon ki mutatta hogy elérhető egy új frissítés . fel töltöttem az aksit 100% el kezdtem telepíteni . szépen le is töltötte majd kikapcsolt és elő jött ilyen doboz belőle egy kifele mutató nyíl . Elkezdett tölteni majd hirtelen minden eltűnt vártam 30 percet hátha csak töltmajd megpróbáltam bekapcsolni de semmi rádugtam a gépre usb-n de akkor se történt semmi kiszedtem az aksit majd vissza raktam és úgyse lett változás:S mit tudok most csinálni? :S

2012. nov. 3. 13:30
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Ha rootolva lenne és lenne rajta telepített visszaállítási lehetőség ... akkor bekapcsolásnál valamilyen gomb kombinációval bejönne a visszaállító menü és ott egy a kártyára rakott ROM fájlból (akár gyári, akár nem) lehetne újraéleszteni az egészet.

Ha nincs rootolva, akkor vannak ilyen spéci programok, amik USB-vel összekötve felül tudnak írni bizonyos részeket, meg lehetne csinálni, de ennek menete készülékenként változik, így ehhez szükséges programok is, ráadásul ott igen csak jól kell csinálni mindent.

Van egy csomó direkt a készülékkel és annak romjaival foglalkozó fórum, ott keress rá a megoldásokra!

2012. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!