Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az Opera minit,...

Letöltöttem az Opera minit, fizetős?

Figyelt kérdés

Az Opera mini hozzáférhet az internethez. Ehhez rádiókapcsolat szükséges, ami díjköteles lehet. Folytatja?


Először kérdezzen rá

Mindig kérdezzen rá

Nem engedélyezett


Remélem nem fizetős vagy ilyesmi, melyik beállításra menjek, hogy tuti ne legyen pénzbe.


2012. nov. 3. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
mert te hogy szeretnél akkor internetezni?
2012. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Wifiről.
2012. nov. 3. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy tuti ne kerüljön pénzbe, ne használd.

Ha internetezni akarsz a telefonon, ahhoz fizetned kell a szolgáltatódnak. A díjcsomagodtól függ, hogy ez plusz pénzbe kerül, vagy benne van a havidíjban / feltöltésben.

2012. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*

"Wifiről":

A telefon beállításaiban tiltsd le a mobilnetet, aztán az operában nyomhatsz engedélyezést.

2012. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fairi1 ***** válasza:

Mindent ingyen akarunk.

hajjajjj..

de van egy jó hírem,ha "nem engedélyezett" nyomsz akkor ingyen lesz minden, igaz netezés se fog menni..

ha telefonodon van wifi, akkor azon keres nyitott hálózatot ha szerencséd van akkor találsz és akkor ingyen lesz a netezés

ha nincs wifid akkor megszívtad elő kell fizetned mobilnetre..

ezek alehetőségek

2012. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van WIFI a telefonon, csatlakoztam az itthoni hálózatra és letöltöttem az Opera minit. Ha wifire csatlakoztam ÉS opera minivel böngészek, AKKOR ingyenes? erre lennék kiváncsi
2012. nov. 3. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben természetesen ingyenes.
2012. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. nov. 3. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
De hogy végképp belezavarodhass: természetes akkor sem ingyenes a net, ha wifit használsz. Esetleg ott és akkor neked nem kerül pénzedbe :)
2012. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!