Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Wildfire s-emet szeretném...

Htc Wildfire s-emet szeretném gyorsítani, illetve komolyabb játékokat elindítani rajta. Android 2.3.5 van rajta. Milyen androidot tehetek rá, ami jobb lenne ennél a változatnál?

Figyelt kérdés

A másik amiről sokat hallottam a rom frissítés. sokat google-ztam, de még mindig nem találom biztosnágos módját.

Valaki leírná nekem, hogy működnek ezek ?

Ti hogy gyorsítjátok a telefonotok sebességét ?


2012. nov. 4. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a telefonom van.

Ujabb androidot ra nem tudsz tenni.De ha rootolod akkor novelheted 200Mhz-el a teljesitmenyet amivel eltunnek es mukodni fognak a komolyabb jatekok.PL.:GTA3

Ha nem rootolod akkor ezeket a jatekokat javaslom:need for speed shift,dead space,raging thunder 2,recless racing,

Ezek nagyobb jatekok es mennek a telefonon

2012. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rakhatsz rá Jelly Bean-t is, a stock romnál az is gyorsabb, de vannak rá sokkal gyorsabb ICS romok.


Viszont ez nem változtat azon a tényen, hogy gyenge a telefon, ha el is indul rajta bizonyos játék, ami korábban nem, nem fog olyan gyorsan működni, ahogy kéne. Inkább ne játssz rajta, max kisebb játékokkal.


Romokat itt találsz:

[link]


A leggyorsabb a RobotoMod, azt ajánlom, de a Speed Droid és MIUI v4 is jó.

2012. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és hogy tudom rootolni, annak mi a folyamata ?

Illetve hogy tudok rá másik romot rakni, és annak mi a folyamata ?

2012. nov. 4. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!