Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefont vagy Tablet...

Okos telefont vagy Tablet gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni egy Androidos készüléket, de nem tudom eldönteni melyik érné meg jobban!


35.000 Forintom van rá!


2012. nov. 4. 08:43
 1/8 kisvuk29 ***** válasza:
83%
Ha a telefon és SMS hiánya nem zavaró ennyiért már 2 magos kínai "szörnyetegeket" lehet kapni.
2012. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisvuk29 ***** válasza:
Ja bocs nem voltam elég világos.Tablet-ek ezek és netezni és játszani kiválóak.
2012. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

35 ezer nem valami sok, ezért csak alsókategóriás készüléket kapsz (szívem szerint azt mondnám, ennyiért egyiket se vegyél)


Mire kell?


Telefon előny - telefonálhatsz vele, kis méret ezért mindig nálad lehet, mobilinternet lehetőség.


Tablet előny - nagy méretű kijelző, ezért böngészésre jobb, talán erősebb hardver (a hasonló árú telefonokhoz viszonyítva)

Tablet hátrány - az olcsóbb készülékek csak wifi kapcsolatra képesek (igaz USB stick-el mobilnet is lehetséges)


Telefont, tabletet vehetsz szolgáltatóknál is, elöfizetéssel kedvező áron.

Ha függetlenül szeretnéd, akkor ugyanazért a pénzért jobb tabletet kapsz (de az internet nélkül a tabletet nem sokra tudod használni, ezért vagy USB stick+mobilnet kell, vagy otthon egy wifi router, de ez helyhez kötött, és csak otthon és az esetlegesen talált free wifi esetén tudod használni)


Tehát még egyszer, mire szeretnéd használni?

2012. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért kapsz egy 3-3.2"-es telefont, ami használhatatlanul kicsi, még ha hardveresen nem is olyan rossz (valamilyen jó Sony-t ennyiért már lehet kapni), míg ezért kapsz egy 7"-es tabletet, amin jobb netezni/játszani.

Wayteq tabletek ennyiért vannak is, amik elég jók minden szempontból. Nem egy Nexus 7 vagy 10, de nem is kerül annyiba.

2012. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én Netezni szeretnék rajta...

esetleg Filmet nézni.


A net kapcsoalt nem gond mert van ithon Router.. :D

2012. nov. 4. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
HA nem akarsz vele telefonálni és pl a zenét hallgatni rajta a buszon vagy a városban (ez tapasztalatból mondom problémás főleg ha másik zenét szeretnél hallgatni és ép péntek van akkor föleg) de otthonra vagy a haverokhoz ámeni kockulni valami egyszerű játékkal mutogatni hogy te megteheted arra jó a tabb illetve filmet nézni olvasni stb. DE használtan már lehet kapni olyan tabokat amiről telefonálni is lehet.Én ilyet 40e ért láttam. NEkem huawei s7-slim em van nem rossz az előbbiekre mind megfelel. És nem is drága 35 már kapsz használt jó állapotút garanciával.
2012. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
# 3/6 Ez a "helyhez kötött" dolog hülyeség a javából.. Van már 7 ezer FT körül vannak már "mobil wifi-k" amikbe egy sim kártyát kell behelyezni amin van mobilnet és úgy viselkedik mint az otthoni wifi :) így a tablettel tudsz csatlakozni wifi-vel rá. Én jövő hónapban fogok venni Samsung tab 2 10.1-et
2012. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 szövegértés nulla!


ezt irtam:

"mobilnet kell, VAGY otthon egy wifi router"


A wifi router = helyhez kötött!


A mobil hotspot (amit te említesz) = mobilinternet elöfizetés kell (csak ezt wifin adja tovább)

2012. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!