Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni a telefono...

Babu_ci93 kérdése:

Mit tudnék csinálni a telefonommal? Lehet házilag javítani?

Figyelt kérdés
Van egy sony ericsson x10 mini-m. Volt már root-olva a telóm. Fel akartam rakni rá a Gingerbread rom-ot, előtte a 2.1-es rom volt rajta. Egyetlen lépést kihagytam véletlenül az új rom felrakásánál és most úgy néz ki "meghalt" a telóm. bekapcsol, de a sony ericsson feliratnál megáll. Nem reagál semelyik gombjára. próbáltam flashtool-lal visszaállítani a gyári romot, meg mindent megpróbáltam már, de mindenhol kéri hogy tartsam nyomva a vissza gombot, de nem érzékeli a telefon. a companion sem ismeri fel. mit lehet ilyenkor tenni? van rá megoldás? kérlek titeket hogy aki tud nekem segíteni ne tartsa magában és mihamarabb válaszoljon!! előre is köszönöm nektek :)

#gyári rom visszaállítása #teló helyreállítása
2012. nov. 4. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!