Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre gondolom nincs garancia,...

Erre gondolom nincs garancia, meg se próbáljam bevinni a telefonomat a telenorba?

Figyelt kérdés

teát főztem,közbe csörgött a telefonom,és véletlenül bele ejtettem a fazék teába a telót.....rögtön kivettem én hülye,belenyúltam a forró fazékba,de az mindegy.Szétszedtem amennyire tudtam,kitöröltem,de igy se nagyon jött ki a tea.Működni működik(eddig),kivéve ez nem,hogy ha hivok valakit,nem csörög ki,nem hallom ha beszélnek,ugyanigy van ha engem hivnak.Hivja,de nem hallok semmit,csak ha megnyomom a kihangositó gombot.Van egy kis ikon,ami nem tűnik el,bármit csinálok,tuti az a ludas,ez a fülhallgató féleség,ezt mutatja.Az a kihangositás szerintem,de ha rámegyek,akkor kihangositja,ha kikapcsolom,akkor ugye semmit nem hallok....

Na mindegy,azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek bevigyem a telenorba a szervizbe,vagy szóba sem állnak velem?Vagy pénzért csinálják meg?2éves előfizuval vettem,még 1éves sincs,sose volt semmi baja.


2012. nov. 5. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pénzért megcsinálják. Háztartási balesetre nem vonatkozik a garancia.
2012. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Szia,

elvileg erre az esetre nincs garancia, a telefonon belül van egy indikátor papír ami neked valószínűleg már vörös színű, ez az első amit megnéznek. Próbálkozni persze próbálkozhatsz vele. Ha nem veszik be, akkor egy szakemberrel szedesd szét, és mosasd ki alkohollal, mielőtt beoxidálódik.

2012. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi.Nem értek a telókhoz,nem tudom mit kell megnézni,szétszedni... Akkor vigyem be és ott csináltassam meg pénzért ha megcsinálják,vagy vigyem valami telefonoshoz,aki szintén pénzért megcsinálja(ha meglehet)? Melyik az olcsóbb,és megbizhatóbb?
2012. nov. 5. 11:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezt már pucolhatja a jó Isten is akár, hatása nem lesz, mivel a tea nem simán víz. Az indikátor papír 100%, hogy elszíneződött, másképp működne a telefon. Garancia sincs már rá így, tehát ha javíttatod, semmi nem garantálja, hogy utána nem megy tönkre benne más.
2012. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Akkor vigyem be és ott csináltassam meg pénzért ha megcsinálják,vagy vigyem valami telefonoshoz,aki szintén pénzért megcsinálja(ha meglehet)? Melyik az olcsóbb,és megbizhatóbb?"


Telefonos olcsóbb, a szolgáltató kicsivel megbízhatóbb.

2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem szervizes ismerős mondta, hogy ha nedvesség éri a telefont, az esetek 99 százalékában csak pénzkidobás, mert úgyis tonkremegy
2012. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Nekem szervizes ismerős mondta, hogy ha nedvesség éri a telefont, az esetek 99 százalékában csak pénzkidobás, mert úgyis tonkremegy"


És igaza volt.

A vízzel az a probléma hogy az akku áramával szépen galvanizálni kezd, elbontja a réz vezetősávokat a panelon.

Amit természetesen már nem lehet visszacsinálni.

Egy tisztításra beviheted egy telefonoshoz, egy-két ezrest megér, de ettől többet ne kockáztass érte.

2012. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi nektek...marhajó..,legalább valami sz.r telefont ejtettem volna bele :( ennyire szerencsétlen legyek....ráadásul most jó sok mézzel és citrommal csináltam a teát,mert beteg a fiam :)) úgy ragad mint a ragasztó,hiába töröltem át....

Utána kérdezek akkor,hátha tudnak vele valamit kezdeni.De akkor azt mondjátok hogy ilyenkor már tök mindegy ha megcsinálják,úgyis rossz lesz?Ideig-óráig fog csak működni?

2012. nov. 5. 12:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, mivel most még csak a felső hangszóró ment tönkre. De heteken belül elkezdhet oxidálódni az alaplap, ami a telefon minden létfontosságú részét tartalmazza. Amint az kezd el tönkremenni, lehet többet be sem kapcsol a telefon. Egyébként milyen márkájú, és típusú?
2012. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

remek....akkor azt semmiféleképpen nem lehet megakadályozni hogy tovább romoljon,hogy teljesen tönkremenjen?Egyébként semmi extra telefon,de nagyon szerettem,meg voltam vele elégedve,nem volt olyan drága sem,(nokia asha 300)de van mellette még 1,ami aztán tényleg egy 0 telefon,csak telefonálásra alkalmas,inkább azt ejtettem volna bele..

Meg az idegesit,hogy előfizetéssel vettem,és fizethetem még vagy másfél évig a kártyát,mert a telefonnak ezekszerint annyi...

2012. nov. 5. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!