Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen htc van, ami legalább...

Milyen htc van, ami legalább 3,8 inches és android 4-es?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
HTC One V. De ennek az árából kijönnek sokkal jobb Samsung telók. Mert a SAMSUNG a király!
2012. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Samsung Galaxy S III csak nem jön ki belőle. Miért egyébként a htc drágának számít?
2012. nov. 5. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami legalább 3,8-as sok van :) A One V, One S, Ond X, illetve elvileg van régebbi is ami megkapja a 4-et. Ha írnál egy árat könnyebb lenne. Amúgy nem számít drágának, (hasonló tudásban hasonló ára van egy samuhoz képest) és nem a samu a király... Hanem kinek mi, nekem pl az SIII bűn ronda, de van aki imádja, sztem ilyen szinteken egyéni vélemény h kinek mi.

(Kedves előző, a Samsung SGS3 sztem nem HTC, de lehet rosszul tudom-és a kérdező kijelentette h HTC, ne te döntsd el helyette, köszi ;) )

2012. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én szeretnék 30000 alatt
2012. nov. 9. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
30 alatt nem találsz.
2012. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!