Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Tucatmobilok egyenlőek a...

Trendkivuli kérdése:

A Tucatmobilok egyenlőek a kukával?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem annyi van mint a szemét és bő feléről fogalmam sincs hogy milyen, most egy lg arenám van ami teljesen jó lenne csak kezd meghülyülni ezért lecsérném le. Nézegettem ilyet hogy Nexus S, Desire HD, Optimus 2X, Alcatel OT-995, Ezekről tudnátok írni valami infót! A lényeg hogy egy pöpec mobil kellene amit egy jó 3-4 éveig nem cserélnék le!

Én még le vagyok maradva az omnia 2-es vagy omnia 7-es készülékeknél amiket ahogy figyeltem már ingyen dobálják az emberhez kb, pedig régen aztán nemkicsit bevoltak harangozva. PLS HELP! Köszi!



2012. nov. 5. 23:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy amit a mai gyártól csinálnak gusztustalan, kitalálnak egy új fejlesztést és azt nem egy mobilként adják ki hanem kidobnak 10 féle variációt rá amik kb annyiban különböznek hogy kék vagy rószaszín vakítanak...
2012. nov. 6. 00:04
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Az általad felsoroltak közül:

-Nexus S: hivatalos Google mobil, épp most jön az utódja. valószínű, hogy sokáig várhatsz rá támogatást. Méretre talán kényelmesebb, mivel "csak" 4 colos.

-Desire HD: szintén nem számít csúcsnak, de a HTC általában jót ad ki a kezéből.

-Optimus 2X: az első 2magos procijú telefon. gyorsan merül sajnos, és a két magot kihasználtsága nem volt még tökéletes, de ezeket a 4X-ben már kijavították.

-Alcatel OT-995: teljesen okés, néhány ismerősömnek van is ilyen. kártyásan 50 körül van, annyit szerintem megér.

Esetleg Galaxy S Plus, ami szerintem jó vagy Motorola Defy, ha strapabírót szeretnél.

Milyen árban gondolkodsz?

2012. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a kérdésen?

Én öreg is maradi vagyok. Van egy hozzám illő hülyetelefonon, amin tudok telefonálni, sms-t küldeni. Másra nem is használom.


A fejlesztők nem fogyasztási igényeket elégítenek ki, hanem felkeltik az igényt olyasmire, amire valójában nincs is szükséged.

2012. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
40-50E Ft között nézegettem,te melyiket választanád ha megkérdezhetem, köszönöm a gyors válaszod! Üdv!
2012. nov. 6. 00:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Régebben jó volt olyan mobilt használni ami ritkának számított például a jó öreg sonye p800,p900 és p990es mobilok nekem nagyon beváltak, most már nem számít csak megbízható legyen és kb tudja mostani elvárt dolgokat pl 5mpx-eles kamera vagy op rendszer.
2012. nov. 6. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Az attól függ. Próbálj meg egy kukába beszélni. Ha jön válasz, akkor akár igazad is lehet.
2012. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha két kuka közé kötnék egy madzagot lehet lepipálna egykét mai mobilt kedves kommentelő
2012. nov. 6. 00:20
 8/10 anonim ***** válasza:
xperia sola.
2012. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az Optimus 2X-et, ha jó áron hozzájutsz. Elvégre ez tűnik a "legkorszerűbbnek" a maga 2 magjával.

De a többi sem rossz vétel.

Esetleg HTC HD2, talán kapsz ennyiért, és arra pakolhatsz MIUI Androidot is. ;)

2012. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


A 2x egy nagyon xar telefon.

Hiába a 2 mag, ha az LG xar szoftvert adott ki vele.


Sokkal jobb a szintén 2 magos xperia sola.

2012. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!