Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Szívetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szívetek szerint olyan kapcsolatot részesítetek előnyben, ahol egyenlőek a felek, vagy ahol tietek az irányítás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon minimális eltérés a dominanciába a javamra,de mindent egyeztetni a párommal
2012. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csakis az első.


26/f bi

2012. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
huuh, háát még nem igazán vagyok férfi 23, meg nincs sok tapasztalatom. De én,, tök jó érzés ha hühü én vagyok a férfi je, de legyen azért önálló akarta, tehát ne egy bábú legyen amit irányítanom kell.
2012. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
papucs vagyok, voltam, leszek.
2012. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzem, hogy rátermett, talpraesett a lány akkor első. Ha olyan gyámoltalanabb, akkor irányítok. Azt viszont nem szeretem(és nem is hagyom) hogy én "legyek alul".


23/F

2012. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha talpraesett a lány de azt akarja hogy írányíts?
2012. jún. 3. 01:46
 7/9 anonim ***** válasza:

eddig csak a második verzió volt és van.

persze szeretek sodródni időnként ha jó ötlete van,ha valamihez jobban ért elismerem,de én hozom meg a fontos dolgokban a döntést,én döntöm el merre és hogyan a közös életben.

2012. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, a talpraesettebbet úgy értettem, hogy ki akarja venni a részét az irányításból, és erre képesnek is tartom, akkor örülök, ha nem mindenben nekem kell döntenem. Ha azt szeretné, hogy én irányítsak egyedül, akkor megteszem.


23/F

2012. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

jellemzően csapnivaló kérdés:

1. Egy normális kapcsolatban nem katonai sémák uralkodnak, ha a "tulajdonképpen ki parancsol itten" felvetődik, már megette a fene az egészet sztem...

2. Ha vmi feminista baromság a kérdés alapja, akkor megkérdem én is:

Mi az értékesebb, a kilogramm vagy a centiméter?

3. Mivel vszínűleg nő a kérdező, megkérem kezeltesse a heregyulladását és én is kenem majd a hüvelyfolyásom...

2012. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!