Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Markethez Google...

Simon0211 kérdése:

Android Markethez Google Wallet fiók készítése?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Xperia U-t és mikor fizetős játékot szeretnék letölteni az Android Marketről kéri hogy adjak meg egy fizetési módot. Ezután ki is töltöm az adatokat (kártyaszám, tulajdonos név stb). De a végén a mentésre kattintva mindig csak annyit ír ki a telefon hogy: Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. [RPC:AEC:0]

Nem tudom mi a gond. Jelenleg Indonéziában pengetem a napokat, esetleg ez lehet a gond? Próbáltam már a sima bánkártyám számával és a nemzetközivel is, de még csak az Indonéz telefonkártyámmal. Esetleg ha a magyar telefonkártyámmal próbálom működne?



2012. nov. 6. 04:22
 1/5 anonim válasza:
Hali! Én magyarországon vagyok, és ugyanez a problémám, bár más telefonnal. otp-s mastercard, pénz van rajta, minden adat stimmel, és nem akarja elfogadni. ezzel persze nem segítek, de várom én is a tippeket!
2012. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 uno20001 ***** válasza:

Nekem paypal számlával sikerült vásárolni.

A banktól kell igényelni domború kártyát és beregisztrálni a kártyát paypal-ba.


[link]


[Ui.: lehet kicsit hülyén fogalmaztam]

2012. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pc-ről aktiváltam először a kártyámat és barátnőm is így nem volt semmi gond az enyém dombor nyomatos a barátnőmé viszont csak sima igaz mind a kettő mastercardoos már ha ez jelent valamit is. mindenesetre próbáljátok meg gépről aktiválni először és csak utána telefonról(neki is Xperia U készüléke van) ott viszont szokott hibázni ha telefonról rendel de második rányomásra elindítja a letöltést
2012. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dombornyomásos és sima kártyám is van, mert idekint csak a dombornyomottat tudom használni, így készítettem kiutazs előtt. A bankban regisztrálni nagyon nincs lehetőségem, mert még egyetlen helyen se láttam ERSTE bankot.

A gépen hogy, illetve hol lehet regisztrálni a kártyát?Remélem ez működni fog végül nekem is.

2012. nov. 12. 06:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Végül sikerült megtalálnom a Google belül merre is van a Google Wallet fiók és mindkét kártyámat sikeresen regisztráltam is és már a telefonról is tudok letölteni. Mégegyszer köszönöm!
2012. nov. 13. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!