Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia C2-03 dual simes...

A Nokia C2-03 dual simes telefon egyszerre kezeli a két kártyát? Bármelyiken elérnek, vagy csak fizikailag van benne kettő, de használni egyszerre csak egyet lehet?

Figyelt kérdés

Ez volt a leírásban:

Cserélheted a SIM-kártyákat, hogy ezzel is csökkentsd a hívások és az adatforgalom költségeit. Az egyik SIM-kártyát a telefonban tarthatod, az egyszerű cserét biztosító foglalat segítségével pedig olyan gyakran válthatsz más kártyák között, amilyen gyakran csak szeretnél.


Ebből nekem nem egyértelmű



2012. nov. 6. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefon egyszerre képes használni a két sim-et, mint a legtöbb dual sim-es.

Amit bemásoltál az azt jelenti, hogy az egyik sim-et be kell helyezni a telefonba az akku alá, tehát nem egyszerű cserélgetni, a másik kártyát viszont a telefon oldalán tudod ki-be dugdosni, mint egy micro sd-t.


Nekem nincs ilyen telefonom, de szerintem hívások előtt megkérdezi, hogy melyiket akarod használni, illetve be lehet állítani pl. hogy az 1-es sim-et netezésre, sms-ezésre, a 2-es sim-et csak hívásokra használja.


[link]

itt egy videó, amiből egyértelműen kiderül

2012. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!