Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vagyem meg sony...

Melyiket vagyem meg sony xperia tipo vagy Huawei Ascend G300?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A G300 sok mindenben jobb, mint a Tipo, így értelem szerűen azt ajánlom.
2012. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még találtam egy telefont

huawei g300 vagy telenor one touch S(alcatel one touch 995)?

árba a telenornál szinte ugyan az

2012. nov. 6. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Alcatel a 3 közül
2012. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kriszet válasza:
Szia! Részemről nem értem, hogy miért más döntésére/indoklására vagy kíváncsi. Én úgy választanék telefont, hogy megnézegetném őket élőben, utána elolvasnám a teszteket, véleményeket, majd eldöntöm melyiket vegyem meg. A kérdésedre a válasz: Alcatelt sosem vennék, az ismerőseim megőrülnek tőle. Állandóan fagynak, kilépnek, nem azt csinálják, amit kellene. Például az ékezetes betűket nem hajlandó elsőre beírni, hiába vezeted rá, mint mondjuk a SE Arc S-nél. Csakazértis teljesen más betűt szúr be. Engem ez teljesen megőrjítene. A Huawei G300 tesztjét elolvastam, szerintem jó kis telefon. Én mégis ZTE-t vettem karira a páromnak és nem bántam meg! Nagyon flott, pontos, gyors kis masina és mindent tud, amit a nagyok! Jó telefon választást!
2012. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!