Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note vagy S3?

Samsung galaxy note vagy S3?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont most samsung corby s3650 van szóval nincs az a kérdés hogy megéri-e váltani mert egyértelműen igen bármelyiket veszem.Szóval röviden melyik jobb játék,internet,filmnézés szempontjából?A note-ban tetszik a nagy kijelző az S-pen és funkciói és hát az aksi is mert fontos hogy jól birja magat.Az S3-ban tetszik a 4mag de ramm ott is csak 1gb szóval amikre szeretném használni abban segit a 4 mag?(játék,net,film) az s3-ban ami tetszik még az az okos funkciók ebből amit hasznosnak találok az az amikor figyeli a szemedet és addig nem sötétul vagy zár le a telefon mikor neten olvasol valamit vagy hasonló.
2012. nov. 6. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Note 2.
2012. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani hogy a note2 szoba se johet mivel nincs annyi zsé és lehet magyarba nem nagy az eltérés de itt romániába igenis nagy szóval azt vennek szivesen mivel az az s3 és note fuzioja :P
2012. nov. 6. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha az akkus üzemidő is fontos, akkor S3, mert az akksu a Note leggyengébb pontja.Illetve 4 mag ide vagy oda, az Exynos quad az S3-ban kevesebbet fogyaszt, hiába nincs még értelme a 4 magos CPUnak egy telóba.

A kettő közül S3, de ha már arra van pénzed én erősen nézegetném a Note2-t is...

2012. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

akksi*, csak sötétben ülök.


Mellesleg, ha a Note 2 perec, akkor egyértelműen S3 a kettő közül.

2012. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mas telefont ne ajánljatok mivel a nagy kijelző is fontos játékoknál igy ez a kettő ami jó de tökmind1 jólesz nekem bármelyik csak a kérdésemre válaszoljatok melyik jobb a feltételeimre?
2012. nov. 6. 16:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Az s3 tovább birja mint a note?hát: [link] itt rossz kép van beillesztve amugy de ez az és a note: [link] szóval elméletileg tovább birja gyakorlatilag nem?
2012. nov. 6. 16:08
 7/12 anonim válasza:
S3 ha a kettő közül kell választani.mindenképp az S3-at vedd szerintem :]
2012. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát hogyha tényleg jobb az akku akkor azt veszem de az a fura hogy a gsm tesztbe az s3-nal félnapig birja aktiv hasznalatkor a note pedig 1 napig amugy ami meg fontos a rajzolas hat kenyelmesebb lenne s-pennel de attol ha eltekintunk inkabb veszek s3-t
2012. nov. 6. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hány magos egy telefon sok okos ember nem tudja hogy minden telefonba általában csak 1 mag megy!

Akkor kapcsol be a második ha sok flashes internetes oldalt nézel vagy játszasz azaz amit nem bír el az egy mag bekapcsol a második és aztán a harmadik,4 mag nagyon rikta ha egy telefonba elindul mivel nincs sok értelme :)

2012. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat ja hallottam hogy ritkán lehet kihasználni de erős játékoknál milyen ott kitudja mert a játék fontos és azért kérdem amugy az aksija hogy birja?Mert mondom tobbet irnak a note-nak de azt mondjak az s3 a több?Valakinek van tapasztalata erről?
2012. nov. 6. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!