Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a Galaxy Mini...

Elrontottam a Galaxy Mini (s5570) függetlenítését, bekapcsoláskor csak folyamatosan felvillan a samsung logo és újraindul. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Vodás Galaxi Minit szerettem volna függetleníteni, utánaolvastam, rootás, majd egy alkalmazással "unlock. Apk" akartam megtudni a kódot. Csak kérdőjeleket írt ki az alkalmazás. újra net, írták, hogy frissíteni kell a "busybox-ot", na itt romlott el valami, mert az egyik ki-be kapcsolás után csak villogott mindig egyet a Samsung logo és ezt kezdte előröl. Azóta raktam fel különböző room-okat is, utána ugyanúgy csak felvillan a samsung logo és újraindul folyamatosan. Ha töltőre rakom a telefont, akkor folyamatosan villan egyet és semmi tovább. középső + bekapcs gomb nem mükődik a nem tudom milyen nevű menü így nem jön be (ahol lehet csinálni a factory rest-et és sd kártyáról felrakni dolgokat. ). hang le + középső + bekapcs gombokkal bejöün a download menü. Hang fel + középső + bekapcs gombokkal pedig ez jön be, kettős keresztekből kirakott téglalapban felirat: "RANDUMP MODE (ARM9 mode) " alatta pedig a samsung logo és minden fehér színnel van írva.

#Samsung Galaxy Mini #S5570 #elrontott függetlenítés
2012. nov. 6. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Recovery menünek hívják, a download mode pedig a flasheléshez kell. Van egy flashelő program amivel anno lehetett újabb firmware-t tenni, ODIN Multi Downloader.


[link]


[link]

2012. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már több room-ot felrakni rá Odin 4.38 és 4.42 -vel is, de ugyanúgy csak folyamatosan bevillan a samsung logo és újraindul.
2012. nov. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!