Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elkezdtem a romot telpiteni...

Physx95 kérdése:

Elkezdtem a romot telpiteni az x8amra de kiesett az aksi emrt nemvolt rajta a hátlap és most nem kapcsol be de a recovery sem jön be. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
elkezdtem a romot telpiteni az x8amra de kiesett az aksi emrt nemvolt rajta a hátlap és most nem kapcsol be de a recovery sem jön be. mit csináljak?:S

2012. nov. 6. 16:57
 1/2 anonim válasza:
forum.se-portal.hu :D leszeded a flashtool-t vhonnan majd keresel egy ftf fajlt az oldalon es raflesheled a telodra
2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom,hogy megoldódott e már probléma. Egyszer én is így jártam.A következőket kell tenned! Szedd le a Sony ericson Update Service (SEUS) nevű programot! A telefont felteszed Usb-re,Nyomod a visszafelé gombot folyamatosan, és nyomod közben a bekapcsoló gombot is.A telefonon a Zöld kis lednek ki kell világítania.Ekkor már a SEUS-szal könnyedén fel tudod rá tenni a gyári romot,amit letölt magának.
2012. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!